Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha most is itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most is itt bogok de sose leszek neki eleg jo? Hogy kepes az ember megszeretni egy masikat ennyire?

Figyelt kérdés
En ezt mar nembirom minden este szetsirom magam masnap meg ugyteszek mintha minden rendbe lenne:(( rohadtul szeretek egy pasit ezert eddig hagytam hogy kihasznaljon,aztan ma ramirt hogy jo lenne mar szexelni mar egyszerre gyulolom es szeretem de nemszabadulok tole:'( mertha vele vagyok osszebujunk,rengeteget csokolozunk meg persze es ez mindig feltolt de akkoris tudom hogy csak arra kellek megsem tudom elengedni:((( meddig èri meg szenvedni meg?:(
2013. máj. 9. 23:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Ez történik, mikor a f.szokra buktok. Viseld a következményeit és ne várd, hogy vigasztaljanak!
2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
ameddig csak szenvedni akarsz...vess már véget ennek a cirkusznak, vedd észre magad! nézz tükörbe
2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők miatt még nőként is csak fogom a fejem...Olvass Csernus Imrét, elsősorban A nő c. könyvet. Ha utána is picsogsz még...akkor menthetetlen vagy.
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Felejtsd el és ne gondolj rá többet.

Ne sírj miatta,nem ér annyit :)

2013. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

rohadtul szeretek egy pasit ezert eddig hagytam hogy kihasznaljon....epic fail gondolatmenet.


Feltölt. Mivel? Speermával?


Következetlen vagy. Odaadod magad egy kis szeretetért. Ezzel elvesztetted női mivoltodat nála és ezt élvezve szopat.

2013. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Kúkázd, 1 év amig lent leszel,ha kitartasz, utána szép csendben elindulsz felfelé..
2013. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
de nemtudom mit tegyek nincs rajta kivul senkim most:((( es beleszerettem mindig csak vele lennek ezt mar tulelni nemlehet:'(( istenem nembirom:'(
2013. máj. 9. 23:14
 8/42 anonim ***** válasza:

Na látod, pont ez a baj. Kapcsolatfüggő vagy. Nem őt szereted, hanem az állapotot, hogy van melletted valaki.

Kuka, és egy héten belül lesz melletted olyan, aki megbecsül.

2013. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Írj privátot, nem tudok ugysem aludni, nekem is van hasonló jellegű problémám, szívesen meghallgatom a tiédet részletesen, és persze igyekszem tanácsot is adni ha igényled. 27F
2013. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
nem mert rajta kivul mas nemkell:( minden pasit egybol elloktem meg amikor probalkoztam is azzal hogy ot otthagyom..ezt amit erzek iranta nemtudom leirni de ha o beleszeretne valakibe egybol eldobna:((
2013. máj. 9. 23:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!