Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinaljam hogy ne jatszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinaljam hogy ne jatszam meg magam a pasi elott?

Figyelt kérdés
fel eve ismerjuk egymast es osszejarunk(le is fekudtunk)amibol szinte egy szexkapcsolat lett es en nem ezt akartam..de azabaj ha velevagyok zavarba vagyok es jatszom az eszem meg nyavogok neha:/pedig itthon meg.mashol tok normalis vagyok mar mas is mondta hogy szep es ertelmes lany vagyok ami ritka..+problemam hogy ha vele talizok csak.5kg sminkbe merek odamenni mert o.azthiszi ez az igazi arcom..nemis ismer igazabol..uresfejunek tart akit meglehet fektetni..keressek mast vagy mutassam meg a valodi enem?
2013. máj. 10. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
üresfejűnek tart, mi a rossebet akarsz tőle??? most beigazolódott a debreceni alacsony srác nyavajgása, hogy az kell a nőknek, aki megalázza őket
2013. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, de szerintem neki csak szexkapcsolatra vagy elég. Próbáld meg ha meg nem jön össze akkor keresel mást.
2013. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kettőt, könnyebbet.
2013. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat csefy o telleg csak megalaz meg kihasznal megse szabadulok tole valami vonz..
2013. máj. 10. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
na ez már egy jó jel, hogy te is tisztában vagy vele. erre építhetsz, hogy elfelejtsd. gondolj bele minél tovább húzódik, annál többször leszel megbántva
2013. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb lenne ezt a vonzalmat megszakítani! Nagyon lesüllyeszted magad! :S

Ez nem jó, nem mehet tovább!! Keress olyat, aki nem csak kihasznál és önmagad tudsz lenni mellette!!

2013. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem nemkonnyu mostnaban csak bunkok akadnak ram:( de ezzel a pasival mar egyre kevesebbet probalok foglalkozni..koszi.a valaszokat
2013. máj. 10. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
rázd le őket! sok sikert
2013. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2013. máj. 11. 00:06
 10/11 anonim válasza:
keress jobbat :) ha ertelmes es szep is vagy akkor semmi akadaja, csak valogasd meg kikkel kezdesz majd . nemkell rogton kapcsolat vagy valami. ismerkedj, beszelgess stb. mert talan talalsz olyat aki nem csak 5kg sminkel szeret es nem tart uresfejunek ... talan talalsz valakit aki tisztel es te leszel a mindene es a legszebb leszel smink nelkul is szamara :)
2013. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!