Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javítani ezen a helyzeten? (lány)

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki tökre tetszik csak az a baj hogy ő szerintem nagyon nem igy van velem mivel nem is nagyon akar beszélni velem, ezért még megbeszélni se tudom vele. Ha ráírok: nem ír vissza, de ha mégis kialakulna a beszélgetés akkor a második mondat után 'el kell mennie'. Mivel teljesen máshol lakik mint én ezért nincs rá nagy esély hogy összefussunk és úgy beszéljük meg.

2013. máj. 11. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még néhányszor próbálkozz, de ha nem megy, ne erőltesd mert ellenséget ne akarj szerezni magadnak. Ha nem jössz be neki, tudomásul kell venned. Ilyen az élet.
2013. máj. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Ha hamar lelép vagy megjátssza, hogy dolga van, akkor nem nagyon kíváncsi rád.


Én is volt, hogy próbáltam beszélgetést kezdeményezni egy lánnyal, de sose jutottunk messze, mert sose erőltette meg magát igazán... még barátként is leszart. Úgyhogy végül hagytam.


18/L

2013. máj. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem figyel rad ne is pocsékold rá az idödet,mert nem éri meg ez az egész
2013. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeken a dolgokon nem igazán lehet változtatni. Az érzelmek maguktól jönnek, nem lehet az érzelmeket sem sürgetni, sem megszüntetni. Ez már csak így van. Tehát ezen a helyzeten sem tudsz egyedül javítani. Csak add önmagad, érezd jól magad és minden jön magától. De javaslom, keress inkább egy olyan lányt, aki a környezetedben van, vagy olyat, akivel sűrűn beszéltek.

SOK SIKERT! :)

2013. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!