Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál egy ferfiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnál egy ferfiért egy másik nővel?

Figyelt kérdés

még nem alakult ki a kapcsolat

de egy másik csaj is hajt rá


2013. máj. 11. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a ferfi nem tud dönteni, semmi értelme a kapcsolatnak.
2013. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Atól függ, hogy mit jelent a harcolás. Én eleve nem úgy indultam neki a párkeresésnek, hogy direkt erre a célra nézegettem a fiúkat, hanem barátkozni igyekeztem velük. Aztán ebből alakult ki szép lassan, hogy az egyikkel nagyon jól megtaláljuk a hangot, igencsak egy húron pendülünk. Akkor már voltak kettesben programjaink, de még semmi sem volt biztos. Azóta már megbeszéltük az esküvőnk dátumát is. A többi fiúval pedig barátok lettünk.


Szóval ilyen formában, hogyha ilyen barátkozást jelentene a harcolás, akkor igennel válaszolnék (és egyidőben másokkal is barátkoznék). Ha valami ennél célzottabb becserkészést, ami esetleg nem teljesen igazságos elemeket is tartalmaz (pl. hazugságot magamról, hogy jobb színben tűnjek fel), akkor nem (és ezt abban az esetben sem tartom célravezetőnek, ha nincs konkurens versenyző).

2013. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem alaznam meg magam azzal, hogy harcolok egy ferfiert. Legyen mar tartasa egy nonek....
2013. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
É már harcoltam nőért egy másik férfival, és nem jött össze. Szerintem ha másik pár már mást szeret nincs rá esély hogy visszaszerezzük.
2013. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem helyzetfüggő a dolog. Ha nem is tekintjük a harcolást kitartó nyomulásnak, annyit mindenképpen meg kellene tennie (szerintem) a nőnek, hogy érezteti, hogy vevő lenne a férfi közeledésére.


Ha feltesszük, hogy a másik csaj érezteti, de az első nem úgy gondolom nem lesz nehéz a férfinak döntenie.

Ha mindketten jeleznek jobb esetben akkor is el tudja dönteni a férfi mit akar.


Szóval lényeg a jelzés lenne.

2013. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egyik részről sincs kialakult kapcsolat, akkor pont ugyanúgy viselkednék, mint normál esetben. Elvégre egy egyedülálló pasiról van szó, simán ismerkednék vele.

Viszont ha már randizgatunk, akkor ne nézelődjön más felé. 25N

2013. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, minek, mikor útálom a sorbanállást? Azt meghagyom másnak:D
2013. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nem engem választ, akkor ott ette meg a fene az egészet. Voltam már így, a pasi nem tudott dönteni, onnantól nem érdekelt. Ha nem kellek neki, én aztán nem fogok küzdeni. Annak a híve vagyok, hogy a két fél kölcsönösen tegyen lépéseket a másik felé, ha az egyiknek már harcolni kell a másikért, aki le se sz.rja, akkor kár a gőzért. Ez igaz mindkét oldalról. 1-2 "egyoldalú"próbálkozás még belefér, de nem érdemes sokáig szenvedni, ha a másik nem mutat semmi érdeklődést.
2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, ezért nem. De ezt úgy kell érteni, hogy egy férfiért két nő együtt harcol, mondjuk egy harmadik ellen?
2013. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!