Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a csajok felfigyeljenek rám? Hogy rámmosojogjanak az utcán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda fiú, inkább átlagos. Kisportolt testalkat. De mit kéne tegyek hogy a csajok megnézzenek, és tudjam ha leszólítom van esélyem?
2013. máj. 11. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy villogót szerelni a fejedre.
2013. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én megijednék, ha valaki rám mosolyogna.. :D
2013. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha pucéran végigszaladsz az utcán :D garantált a siker :)
2013. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is. utálom ha ok nélkül tetszelegnek nekem.
2013. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem utálom. Csak nem tudom, hogy érjem el.
2013. máj. 11. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:

hát légy bőbeszédű és kedves mindenkivel. amúgy szerintem magyarországon annyira nem jellemző, hogy csak úgy mosolyogjanak neked. legalábbis itt keleten tuti nem.

tudok egy pár példát, amikor megtörtént velem, hogy valaki ilyen furán barátságosan viselkedett velem, de alapvetően nem volt szimpatikus (talán pont) ettől.

2013. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Útcán a kutya nem fog rád mosolyogni. Az a filmekben eljátszák a nagyon menő karakterrel erősen eltúlozva, de az utcán egy idegen vadidegen senki vagy számukra, akárki is legyél, akármilyen is. Kutyát nem érdekel a másik ember ott a közterületen. Nők nem szoktak ott ismerkedni, csak max a nagyon kiéhezett könnyűvérű libusok. A jobbfélék mind foglaltak, azért nem foglalkoznak veled, mindnek az átkozott palija jár az agyában és állatira szerelmes, ugyhogy haggggyyjd békééén! a másik a nem től jók meg érzik ,ezért nem is ugrálnak feléd. Ennyi. Nőknek sajnos nem elég a külső, belső szimpátia, és ebből eredő kisugárzás pozitív nélkül szarba se néznek, hiába vagy "félisten" akkor sem.

Rengeteg nő van akit első ránézésre repedtre kúrnék és ott megy el mellettem az útcán, mégsem vigyorgok a képébe. Ránéztem, tudomásul vettem, és elmentem mellette. A faszom meg megrezzent a gatyában és kész. Ennyi. Soha többé tán nem is látom. Kb. ezzel mindenki így van a közterületen. És nem fog rád vigyorogni.

2013. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy híres, esélytelen. Meg ez Magyarország, nem Spanyolország vagy Brazília, ahol a nők még azt is megengedik a vadidegennek, hogy feneken paskolja őket, és mosolyognak meg kelletik magukat. Persze ez utóbbi sem jó, meg kéne találni az arany középutat. Van egy olyan mondás is, hogy mosolyogj és a világ visszamosolyog rád, kipróbálhatod, de nekem ebben sincs túl jó tapasztalatom. Meg érted, az emberek nagy része a marha "okos" telefonjaikat bújja, észre sem veszik a külvilágot, már szinte gáznak érzem h nekem nincsenek ilyen kütyüjeim. A bulik is lehet megoldás, de én azt mocskos mód erőltetettnek érzem az ismerkedésre, ezért sosem voltam még, 23 évesen. Nekem szükségem van arra az érzésre, hogy véletlenségből alakul ki ismeretség, nem pedig egy erőltetett bulin, ahol a csajok kiülnek, mint az eladásra váró húsok.
2013. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg heJesen írni...
2013. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!