Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek felé, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek felé, hogy ne érjen csalódás?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal három hónapja bámuljuk egymást, minden szünetben és órákon is. Párszor már volt szóváltásunk, de akkor az osztályban voltunk és a haverjaink körülöttünk voltak. Pár hete teljesen beleszerettem és nem tudom hogyan lépjek felé mert én mindig a barátnőimmel vagyok Ő pedig mindig a heverjaival és folyton bámuljuk egymást. Facebookon sosincs fent..nem tudom hogyan lépjek felé mert nem vagyunk barátok sem pedig haverok....szerintetek mit csináljak? 16L
2013. máj. 11. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy lapra írt üzenetet,amit óra elött gyorsan beleteszel a könyvébe.Ez pl. állhat benne:

Szia!

Figyi!Tudom fura itt elmondanom,de nem volt időm elmondani,hogy szerintem aranyos fiú vagy és többet szeretnék,mint barát!Te hogy vagy ezzel?

By: (Nevedet ideírod)

Remélem tudtam segíteni!:)

2013. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!