Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar ha egy lány picit bátortalan az ágyban, és zavarban van?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy félek, vagy passzív vagyok, vagy nem akarok semmit csinálni, mert imádok a barátommal szeretkezni, és szívesen kényeztetem orálisan is, és szívesen vagyok felül, és nyitott vagyok minden újra, csak pici bizonytalanság van bennem, mert annyira még nem vagyok gyakorlott és még nem teljesen tudom, hogy jó neki. Ezért pl. én kezdeményezek, és mondom hogy szívesen leszek felül, de megkérem hogy pl. fogja a csípőm és irányítson, és ehhez hasonlók.. Ez így ugye nem zavaró?
2013. máj. 11. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

nem

jó ,mert legalább tudom mit csináljak ami neked jó:))

2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy bébi, dehogy:)
2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró :)
2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végre egy nő, aki kommunikációra is képes az ágyban... :) Nincs ezzel semmi gond. Szerintem ő élvezi, hogy gyakorolsz... :D
2013. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!