Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány tetszik nekem de azt nem tudim h tetszek e neki de azt se h nem...mert van amikor olyat mond h szep a beszéd hangod meg jó az illatod stb. De volt olyanis h egyiknap azt mondja h nem tetszik neki senku meg h nem is akar meg senkivel osszejonni de 2napra ra meg azt mondja h miert ilyen bonyolult minden hogy nem tud dönteni h kivel járjon mert senkit nem akar megbántani (min 2 sracrol beszélt aki kozul dönteni kene deezekrol ő mondta h nem akar tôlük semmit meg h csak baratok )

Amikor tul tennem magamrajta akkor mindig ir vmit amitol nem bírom elfelejteni

Kerlek irjatok :)


2013. máj. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen már vér a pucádban.. Menj oda és csókold meg. Így megtudod hogy tetszel neki..:D
2013. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokszor mert egyszer se irtam le a teljes dolgot meg értelmes valaszt nem kaptam mert az olyanok mint te csak baszogatjak a másikat ahelyett h segítenenek ...

2.kommentelonek Köszi de az a baj h nem ilyenegyszerű mert most szereztem par havert vele együtt es majdnem minden pénteken megyünk a házukba ...es az a lényeg h ha nem lehetek tobb mint barát akkor leszek csak barát es nem akarom egy csók miatt elveszteni :(

2013. máj. 11. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozott.. Amúgy ez a lány biztos hogy ennyi sráccal kavar? Nem lehet hogy csak a reakciódra kiváncsi,vagy arra hogy te mit mondasz,neked mi jönne be?! Ha pedig nem,akkor én hagynám,mert megy össze vissza,az ilyen előbb utóbb megcsal,vagy elhagy jobbért.. DE,nem alkotunk előitéleteket,valószinü önbizalom hiányos,és jó hogy ennyien legyeskednek körülötte.Mindenesetre próbálkozz ha neked szimpatikus/szereted! Hivd randira! Ne foglalkozz mással.. Mit veszithtesz?! Ha nem-et mond,én még próbálkoznák egy darabig,de ha több alaklom után is egyértelmüen elutasit,hagyd a fenébe,nem érdemel meg,és lesz majd jobb. A barátja pedig ne maradj,merd az érzéseid megmaradnak,akár még tovább is erősödhetnek,utána meg majd szenvedhetsz amikor neked sirja el a bánatát,pláne az aktuális pasikról van szó.
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D mar egyszer kifejtettem neki h tetszik nekem es azt is h miben ...

De akár hányszor tennék vmit akkor pont mindig olyat csinal h megkavar teljesen :(

2013. máj. 11. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd félre ezeket a 'kavarásokat' !! :)
2013. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!