Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat akiknek csak alkalmi kapcsolatok kellenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
én azért gyülölöm öket, mert megtehetik...én is akartam alkalmiaakat, de nem tehettem meg, mert nem voltak LEHETÖSÉGEIM...akinek mindig akad csaj/pasi az azért jól nézhet ki...(ja és am tartós csaj se akadt nekem) ugyhogy forduljatok fel kösz
2013. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket, de a legtöbb ember az ilyen, elítélnek mindent ami ellenkezik azzal ami szerintük helyes. Ez van. Ne foglalkozz velük.
2013. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
én szerintem helyes, vagyis nem rossz, csak modnom nekem nem lehetöségem...a gazdagokat is hasonló okok miatt utálja a legtöbb ember (aki többségében nem gazdag)
2013. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez számomra is érthetetlen... nyilván abból a szempontból elítélnék egy ilyen lányt, hogy nem mostanában kezdeményeznék nála komoly kapcsolat céljából, de ennyi.

Meg azért van egy határ a ribancságban/nőcsábászságban, amit átlépve már tényleg elítélendő, pl ha egy éjszaka több partnerrel csinálja, vagy mindenkire rámozdul, ilyenek... de nem ez a jellemző.

2013. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak sokszor hallani olyat hogy az ilyen nem férfi, stb...
2013. máj. 11. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, csak nekem nem ilyen az értékrendem, ezért nem is fogok kiállni az ilyen életmód mellett.
2013. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már alkalmi kapcsolatom, úgy írom, hogy soha nem adhatja ugyanazt az élményt, mint egy tartós kapcsolatban a szex. Egész más minőség, nekem nem fűlik rá a fogam, bár néha ráfanyalodom, de akkor is inkább tartós, laza kapcsolat.

Mindkét nem számára ezt ajánlom, regényt tudnék róla írni, hogy hány pasit tettek már tönkre az alkalmi kapcsolatok szexuálisan.

2013. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
irigységből ,én mindig is hosszú kapcsolatra vágytam de nem fogok 2 hosszú kapcsolat között éhezni :) erre jók az értéktelen nők használod őket míg találsz normálisat.
2013. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!