Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem sok az esélye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem sok az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2napja lefeküldtem a barátommal részegek voltunk szoval a pillanat hevében nem védekeztünk.mielőtt elélvezett volna kivette,de én mégis nagyon parázok hogy most mi lesz....

pár nap múlva megyek nőgyógyászhoz szerintetek ő 5 nap után meg tudja mondani h "mi a helyzet"?

amugy eddig semmi émelygés,hányinger stb.



2013. máj. 12. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
78% h terhes vagy, 100% hogy H Ü LY E is
2013. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye vagyok soha többé nem csinálok ilyet
2013. máj. 12. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Két nap után ne is várj émelygést meg hányingert. Egyébként pár nap múlva(megvan mindegyik tesztnél, hogy mikor tudja megmondani) egy terhességi teszt simán megmondja, kicsi az esélye, persze azért kizárni nem lehet a dolgot.
2013. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
78%???? :o de semmi jele nem mutatkozott....
2013. máj. 12. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Az esély 50-50%. A doki nem fogja tudni megmondani, hogy terhes lettél-e 5 nap után. De még a legjobb teszt sem. Minimum 2 hét, mire a teszt mutat valamit. Doki meg 5-6 hetesen tudja megmondani biztosra, hogy terhességről van szó.
2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromság, h az orvos 5-6 hetesen mondja meg. Nővérem 2 hét után hányt, teszt pozitív, dokihoz elment, eredmény: 3 hetes kismama. Úgyhogy pá!
2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj 5 nap után semmi jel nem fog neked mutatkozni. Amúgy meg van teherbeesés kategória is!!! Ne itt várd a nyugtatgatást, hogy persze, nem vagy terhes.. Ha voltatok annyira hülyék, hogy piásan is és védekezés nélkül keféltetek akkor legalább ilyen kérdésben legyetek felelősségteljesebbek. Végy egy terhességi tesztet majd pár nap múlva. Azért meg ha a nőgyógyásznak is így teszed fel majd a kérdést, ne csodálkozz, ha meresztett szemekkel figyelmeztet, hogy nem így kell ezt csinálni.
2013. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%.
2013. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok újat nem tudok mondani. Egyrészt, igen, van rá esély (lsd. előváladék), másrészt leghamarabb is két hét után tudhatod csak meg.
2013. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!