Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy többségében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy többségében manapság a lányokból nem nő, hanem ribanc lesz?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki kitalálná, hogy ez azért zavar, mert csak velem nem akarnak lefeküdni, előre szólok, hogy nem így van. Épp ellenkezőleg, csak ilyenek környékeznek meg, pedig nem vagyok egy selyemfiú, katonai pályára készülök, így a homárság alapból kizárt...

Normális lányt meg sehol sem találok, csak ilyen gerincsérült-pózban fényképezkedő, s*ggszájú lányokkal futok össze mindenhol.

18/f


2013. máj. 12. 11:12
1 2
 1/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Lehet rossz helyen ismerkedsz, vagy csak nincs szerencséd.
2013. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert te hülye vagy.A világ hülye,a médiából ez jön le és még mindig a ribi nőket veszitek észre és nem az átlagos normális nőket.
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az a magyarázata, hogy a lányok nagy része egész egyszerűen nem döbben rá arra, hogy van különbség abban, hogy a pasik egy két lábon járó puncit vagy a lányt látják benne. Tinikorban azt látod mindenhol, hogy ha elmész egy szórakozóhelyre, a ribisebb csajokat körülrajongják a srácok, emiatt, aki nem ilyen, annak kisebbségi érzése lesz, és próbál ő is ilyenné válni. Mondom, itt az a fő probléma, hogy ilyenkor a legtöbb lány szerintem nem látja azt, hogy itt igazából nem a csaj érdeme, hogy körbeugrálják, hanem a puncié, ami hozzánőtt.:)
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

xddd

majd csak kinövik:) az a baj, hogy manapság a legtöbb srácnak ez kell, legalábbis az ő korosztályukban.. így ha szeretnének barátot (ki nem szeretne?) ez egy jó írány nekik, de valóban nem sok értelme van:)

2013. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát,nem tudom honnan vetted,hogy a katonák közt nincs homár...

Amúgy meg igen,sok,sőt rengeteg ribanc van,de akad még normális csaj is,csak annyi,hogy nem lehet észre venni a sok szemét közt...

Vagy ha rá is akadsz egyre nagynehezen,nem biztos,hogy össze jön.

2013. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Belőled nem lesz katona.
2013. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert az édesanyjuk nem tanította meg nekik, és nem nevelte beléjük, hogy mit jelent Nőnek lenni.
2013. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 11:19

te... áh.. hülyeséget állítasz..

tudod mit kaptam én anyámtól,, és tudod mit tanított ?

a nagy büdös.. ..

és mégsem lettem ribanc.

2013. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"és nem az átlagos normális nőket."


Pont ez az, hogy már az átlagos lányok is azok, és nem normálisak...

2013. máj. 12. 11:23
 10/17 anonim ***** válasza:

9.Nagyon nem így van.

Először is te még fiú vagy.

Másodszor baromi rossz helyen ismerkedsz

Harmadszor pedig hány csajt/nőt ismertél meg 4-5?nem mind ilyen

2013. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!