Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy többségében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy többségében manapság a lányokból nem nő, hanem ribanc lesz?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki kitalálná, hogy ez azért zavar, mert csak velem nem akarnak lefeküdni, előre szólok, hogy nem így van. Épp ellenkezőleg, csak ilyenek környékeznek meg, pedig nem vagyok egy selyemfiú, katonai pályára készülök, így a homárság alapból kizárt...

Normális lányt meg sehol sem találok, csak ilyen gerincsérült-pózban fényképezkedő, s*ggszájú lányokkal futok össze mindenhol.

18/f


2013. máj. 12. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8 Szerencséd volt.
2013. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem találkozol nagyon olyan lányokkal, akikkel szívesen megismerkednél, mert ha jól látom, ők pont az a kategória, akik nem feltétlenül mászkálnak minden héten discoba. A legtöbb ilyen lány vagy alig mozdul ki olyan helyekre, ahol lehetne ismerkedni, vagy inkább összegyűjti a baráti társaságát és úgymond elrejtőzik közöttük. A saját tapasztalataim alapján túl nagy nyomás nehezedik a lányokra, mivel sokan elvárják, hogy egy lány mindig tökéletesen nézzen ki, magassarkúban legyen stb és aki fél attól, hogy különbözni fog és kinézi a társadalom, az inkább beolvad a libák közé és szépen lassan elveszti a személyiségét.

Szóval szerintem ha "normális" lánnyal szeretnél ismerkedni, akkor attól függően, hogy mi érdekel nézz körül a könyvtárban, kávézóban vagy valami olyan helyen, ahol te is szeretsz lenni.

18/L

2013. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy mindig azt hallom, hogy mindenhol csak ezek a felszínes, ribancok vannak és nem lehet normális lányt találni..igaz, hogy én 14 vagyok de egy ilyen barátnőm, sőt még ismerősöm is alig van. Biztos benne van az is, hogy katolikus suliba járok de legtöbb barátnőm egyeltalán nem felszínes és megvan a normális értékrendjük/értékrendünk. Nem azt mondom, hogy olyanok vagyunk, mint az apácák, de nem az a legfontosabb hogy minnél hamarabb megdugjanak és legyen minimum 100 lájkunk fb-n:) 14/L
2013. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam diszkóba járni, nem az én ízlésem.

Mellesleg nincsenek nagy elvárásaim, és a magassarkúra pl. allergiás vagyok. Csak ne igyon és ne cigizzen, más nemigazán érdekel...

2013. máj. 12. 11:43
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát én meg normális srácot nem találok...Valaki vagy ilyen "páwa" vagy csajozós idióta aki 3-4 lányt is hülyít egyszerre...Most akkor hogy is van ez?:D Pedig nem vagyok csúnya,sportolok is,és nem a bunkókra bukom. És nem járok discoba meg nem vagyok ribi sem.

16/l

2013. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert a világ megváltozott körülöttünk. FELtÉTELEZhETŐlEG azért.

A felgyorsult világban a szülőknek nincs idejük prűdségre nevelni a lányaikat, a szex sokkal hangsulyosabb, divatabb dolog manapság mint régen, a szüzesség is egyre nagyobb kínosságnak számít mint egy generációval ezelőtt,vagy még régebben.

A rossz pénzügyi helyzet, a válság, a kilátástalanság, a gépek térnyerésével az emberi munkaerő iránti igény lecsükkenésével sokkal nehezebb az életben boldogulni, nehezebb munkahelyet találni, és túlkinálat van az emberekből is a túlnépesedés miatt.

Ma a boldogulj ahogy tudsz! világot éljük.

A nők jellegüknél fogva könnyebben boldogulnak a szexre jobban kihegyezett férfiak terén.

Mit jelent ez? Azt hogy a jó nők lazán megtehetik ,hogy kitartatják magukat akár egy életen át is egy pénzes förtelemmel, illetve csak a testükből is szinte ügyvédi jövedelemszinten megélnek a nehéz pénzügyi helyzetben.

Automatice azokat a palikat keresik és szedik fel, húzzák le, használják ki, akik mellett van kilátás a jövőre. Helyezkednek, kalkulálnak, ügyeskednek.

Ez sok palinak komoly érdekveszteséget jelent, hátrányt, mivel fordítva nem annyira müködik, a nők sokkal emocionálisabbak, nekik ezért sincs szükségük annyi szexpartnerre pénzzért mint fordítva. EN mannyira szexéhesek.

A lényeg, hogy a pénz sok nőt motivál, és ezt a jelenséget a férfaik robancságnak nevezik, ha ilyen érdekből van velük. Ez tehát a felszínes nevelés mellett a másik ok.

feltételezhetőleg ez lehet a háttérben.

Nem érdemes családot alapítani, kilátástalan ingatag jövőre, tudják érzik sokan, inkább a mának élnek, kalandoznak, és próbálják átmenetileg jólérezni magukat.

A családcentrikus embereknek az egész életük a jövőjükről szól. A kalandozósok meg a pillanat hevének élnek.

2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem azért ez a véleménye sok embernek a lányokról, mert mindenki azokat veszi észre, akik a menők és a hangosak. Sok visszahúzódó, jófej, értelmes lány van, csak azokat sokan nem veszik észre.
2019. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!