Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy 16 éves srácba?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok. A fiú tud róla hogy én szeretem de neki van barátnője !

2013. máj. 12. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, drága..:(
2013. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szexelj vele . Ha nem tudsz mert huséges keres másikat,

Rudom mijen nehézen énis voltam és még vagyok is bár már tudom kezelni olyanba szerelmes aki nem lehet az enyém.

Semikép ne várjrá hogy majd egyszer én ugyéreztem hogy minden aáron ő kell nem érdekelt semi rajta kivül.

Ha ojan hangulatba vagy hogy csak rá gondolsz keres társaságot lehetőleg ojat akikhez vonzódsz szexúálisan az alkalmik se roszak adigse ő jár este a fejetbe mikőzbe ráteszel egy lapátol hogy szerelmes számokat halgatsz.


F/23

2013. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.! 14 éves kislányról van szó, nehogy már szexeljen vele!


Egyébként ha nagyon szereted, akkor tán várhatsz pár hónapot, hátha szakítanak.

2013. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szerelem a szexről és a szaporódásrol vetéjtársak távoltartásárol szol azal akit a legjobnak gondolunk a világon. Szereintem ezért maradjon a szexnél
2013. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem felejtsd el. Velem is ez volt, elfelejtettem, most van barátom, és imádom.
2013. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne tegyél semmit, egyszer minden szerelem elmúlik. Főleg ne hallgass az olyan 23 éves fiúra aki azt írja, hogy szexelj vele.Olvasd végig a levelét, hemzseg a helyesírási hibáktól,talán a szex az egyetlen amit letud írni helyesen.
2013. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. Jah, igen a fő célja a szaporodás, de mi emberek vagyunk és nem állatok. 14 éves kislánynak még nem kell kisbaba.
2013. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. sor .
2013. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!