Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernél-e egy olyan férfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernél-e egy olyan férfibe szerelmes lenni, akiről tudod, hogy soha az életben nem találkozhattok?

Figyelt kérdés
Nemcsak, hogy nem találkozhattok, de nem is akartok találkozni.

2013. máj. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne ertelme. Keresnek valakit, akivel van lehetoseg parkapcsolatot epiteni.
2013. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem "merészség" kérdése. Elég sz.r életed lehet, ha olyan férfit szeretsz, akivel soha nem is fogtok találkozni.. Ne mondja nekem senki, hogy 1 hapsi él ezen a k.rva bolygón -_- Nyisd már ki a szemed, és mozdulj ki, ismerkedj. Itt meg ne depizz, mert ez nem segélyszolgálat.
2013. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hoppá! nekem van férjem, akivel boldog házasságban élek. /ha hiszitek, ha nem/ Van viszont egy ismerősöm, aki vadul udvarol egy közösségi oldalon. Komoly fickó, mikrobiológus, nem kamu, lenyomozva! De már nekem sem közömbös. Nagyon különleges kapcsolat van alakulóban köztünk. Nem kérdezgetünk. Mindenki arról, annyit mond, amennyit jónak lát. Ő is házas, működő kapcsolatban él tőlem nyolc ezer kilométerre. Nagyon izgalmas és szép románc van kialakulóban.
2013. máj. 12. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem merés kérdése. Találkozás, fizikai kontaktus nélkül nem tudok szerelmes lenni. Maximum kedvelem, még valamiféle kötődés is kialakulhat, de nem összetévesztendő a szerelemmel!
2013. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Máris másképp látom a dolgokat! Egy hálátlan k.rva vagy. Sajnálom a férjed.. Biztos nem örülne, ha tudná, hogy érzelmi analfabéta vagy, emellett tiszteletlen, hűtlen, stb. stb. stb. Ásd el magad!
2013. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szerelem nem bátorság kérdése.

Van reménytelen, és beteljesületlen szerelem is.

2013. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki mer, annál van a merőkanál.
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 Fiktiv, kitalált a tagnak a személyisége. Ezért nincs tali. Egyébként hamar ki lehet deriteni. Pár írásból.
2013. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kitalált, hanem valós személy, hús-vér ember. Nagyon kedves és vonzó. Egyébként öt évvel ezelőtt már átéltem egy hasonló érzést. Azzal a személlyel sem találkoztam soha. A férjem tudott a levélváltásainkról és azt mondta, nyugodtan udvaroltassak magamnak. Sajnos az illető hirtelen meghalt. De tudom, hogy vele sem teljesedett volna be soha a vonzalom, viszont az élet dolgairól remekül eldiskurálgattunk. A jelszavunk a mostani esetben: "I wish!" Mindketten tudjuk a korlátokat, nem is akarjuk átlépni. Nem vagyok hűtlen és nem vagyok "rossz" nő, ebben biztos vagyok és bárki biztos lehet.
2013. máj. 12. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Lemeredt szájjal olvastam és nem hiszek a szememnek, ha egy tini kiírna ilyen jellegű kérdést sajnálnám, naaa de könyörgök egy nő hát... :-(
2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!