Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mit tennétek ha a barátnőtökről kiderülne hogy prostituált volt 2 évig? De mind ez csak késöbb derülne ki mikor már jó ideje együtt vagytok? 22/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
9 Jóbullást a megtépázott kis lelkivilágodnak, és elfuserált életkédnek:D
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*jobbulást
2013. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 18:09


Foggalmam sincs miről beszélsz...és egyáltalán nem értem mi a kérdés amit ide linkeltél?Mi köze annak az én kérdésemhez?Szerinem te valami fogyatékos lehetsz..

2013. máj. 12. 18:12
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
13 A magad problémáját ne egy másik emberre vetítsd:DD
2013. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem jutnék ilyen helyzetbe :D
2013. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 serenaviro ***** válasza:
Ezzel csak egy nagy baj van - tudom hogy közhelyes -, hogy egy hazugságra alapozod a kapcsolatot. Az, aki a múlt alapján ítél meg, az meg sem érdemli, hogy bízz benne. Ehhez még prosti múlt sem kell.
2013. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Repülnél mint a ...... macska. Nem azért, ami voltál, hanem azért, mert nem mondtad el.

Ha nem vagy képes az őszinteségre és a nyíltságra, akkor én se vagyok képes veled lenni.

Az, hogy ki, vagy mi voltál régen, egyáltalán nem érdekelne. A lényeg, hogy legyél őszinte. Nah meg az, hogy miután együtt vagyunk ne csináld, mert akkor megint csak távozni fogsz...

2013. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

attól függ. ha már életem abban a szakaszában járnék, hogy komoly kapcsolatra, mondjuk feleségnek keresnék párt akkor biztosan otthagynám. nem tudok megbízni olyan nőben akinek az a hivatása, hogy a férfiaknak hazudjon...

mivel ettől még messze vagyok és most leginkább az számít, hogy jól szórakozzak így nem foglalkoznék a múltjával.

26F

2013. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet sztem megbízni ezekben a nőkben, legalábbis szexuális téren. Igaza van az előttem szólónak, hogy hány pasinak "hazudott" akkor lehet másnak is? Akár komoly kapcsolatba is? (És ki tudja mit szedett össze)?
2014. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!