Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy lehet titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet titeket a legjobban elcsábítani anélkül, hogy ismernétek a lányt?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy pl. az utcán láttok egy jó csajt, mi kell ahhoz, hogy utána menjetek és megszólítsátok őket??

2013. máj. 12. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
önbizalom kell hozzá
2013. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olykor ha túl szexi egy lány akkor van hogy pont amiatt nincs hozzá bátorság. Szóval meg azt megfordul minden pasi amennyiben tetszel nekik, de utánad menni az már ritka.

Egyébként mi lenne a jó?

Hellooo várjááálll mááár erre felnéz az utcán 50 ember, várjál máár heloo sziaaa..loholsz utána, várjál már, pfff defárasztó vagy, lenne kedved beülni valahová?? Ennyi elég? :)

2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha előre rámköszön, és gyönyörűen mosolyog és egyfolytában figyel, akkor már oda megyek!

Persze itt számít a kisugárzás és a külső :)

Ha nem szimpatikus és ronda, bármit tehetne...

Maximum elfutok, mert rémisztő.

2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán láttam még olyan nőt, akihez tényleg szívesen odamentem volna. Ne érts félre, nagyon sok szép nő van odakint, vagy legalábbis én így látom. De a legtöbbről süt, hogy agyilag nagyon messze van attól a szinttől, amit én minimálisnak tekintek ahhoz, hogy akarja tőle bármit is.
2013. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Drek, te aztán jó véleménnyel vagy a nőkről! Bár bizonyos közegben lehet jogos. Mégis akkor hol és hogyan ismerkedsz?
2013. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ismerkedési szokásaim jelenleg nem voltak érdekesek a kérdés szempontjából. Nem a nőkkel van bajom. Ha nő lennék, akkor meg a pasik többségéhez nem mennék oda. Az emberekkel van problémám, mert a legtöbb sajnos sötét. Vagy csak nagyon játszik a szerepében.

Egyébként tekintettel arra, hogy főiskolás vagyok, elég sok nőt meg lehet ismerni, mind a suliban, mind a koleszban. Esetleg bulikon, fesztiválokon, rendezvényeken...

2013. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!