Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reen99 kérdése:

Mit tegyek, hogy újra együtt legyünk? :/

Figyelt kérdés
6-7évig voltunk legjobb barátok,mikor összejöttünk.A kapcsolatunk rövid ideig tartott.Én szakitottam mert nem tudtam hova tenni,hogy a legjobb barátommal vagyok és már azt sem tudtam mit érzek.A szakitás után rájöttem,h képtelen vagyok nélküle élni és szeretem!2éve szenvedek emiatt és nem tudok mással lenni.... Megbeszéltük,hogy barátok maradunk de nem ment/megy.Se neki se nekem.Egyik féltékenységi jelenete után elmondta,hogy neki én vagyok a nő az életében és minket az Isten is egymásnak teremtett.De nem lesz velem mert kiakarja élni magát.Csak akkot lenne velem ha már komoly kapcsolatra házasságra gondol.20évesek vagyunk.Ez még valószinű nem most lesz.. Mit tegyek???
2013. máj. 12. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Vegyél neki füvet, meg nyírd le a bundáját, és csinálj belőle pulóvert. Az ürge ugyanis egy birka. Ezt jobban nem lehet kifejezni sajnos.
2013. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

éld ki magad te is!


ha tényleg egymásnak vagytok teremtve..úgyis visszataláltok a másikhoz

2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!