Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kitartó, feltétel nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kitartó, feltétel nélküli szeretet/szerelem segíthet?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy elköteleződés fóbiás pasiba, akinek már az is elköteleződésnek számít, ha egy meghatározott időpontban oda kell érnie valahová... Elvált, szerzett lelki sebeket bőven. Én nagyon türelmes vagyok vele, mert szeretem... Lehet ebből valami???
2013. máj. 12. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2013. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ha meghagyod a számára szükséges teret.
2013. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de te se alkalmazkodj hozzá jobban, mint ahogy ő hajlandó. Fenn kell tartani az egyensúlyt, mert ha te sok olyat teszel bele a kapcsolatba, amit ő kategorikusan elutasít a kezdetektől, akkor problémák lehetnek.


Engedd, hogy ő adjon többet és te kövesd őt. Persze nem baj, ha te támogatod abban, hogy megnyíljon neked, csak ne gondold, hogy azzal tudod erre rávenni, ha te mindent megadsz feltétel nélül

2013. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok sokat a házasságáról/válásáról még, de ez valami döbbenetes, hogy mennyire fél szeretni... Nagyon türelmes vagyok vele, próbálom megérteni, de nagyon nehéz, mert teljesen össze van zavarodva. Egyik nap szerelmet vall, majd gyakorlatilag kirúg. Én tudomásul veszem, békén hagyom, mire két nap múlva felhív, hogy folytassuk... Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.
2013. máj. 12. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértem, de nagyon sok energiát fog ez igényelni tőled és még az is lehet, hogy egyéb problémái is vannak, amikről még nem tudsz, úgyhogy kérlek, légy óvatos!
2013. máj. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!