Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőleg az esetetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg az esetetek a párotok? Jártál már olyannal aki nem jött be?

Figyelt kérdés
ugye nem minden a külső..
2013. máj. 13. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem az esetem.Undorodom tőle.Fejbe lőném magam ha vonzódnék hozzá,mert ez totál snassz.
2013. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a külsö nem minden, de szerintem nagyon fontos, én nem tudnék olyannal járni akihez nem vonzódok testileg, de a belsö is nagyon fontos, szóval szerintem mindkettönek passzolnia kell
2013. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem minden a külső, de mindenkinek más tetszik. (=

a barátom a férfiideálom, mielőtt megismertem, ilyennek képzeltem el az igazit. amúgy jártam már olyannal, aki nem igazán jött be külsőleg, de az inkább csak menekülés volt egy másik kapcsolatból (hosszú sztori).

18/l

2013. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem épp az esetem, nem jelenti azt, hogy nem is jön be külsőleg.

Nekem mindig is a barna hajú, barna szemű, nálam max. egy fejjel magasabb pasik jöttek be. Ehhez képest a párom szőkésbarna, kék szemű és nálam jóval magasabb. Neki a vörös hajú, zöld szemű, nagymellű nő az ideálja, ehhez képest én barna szemű, barna hajú és B-s kosarú vagyok. Persze vonzódunk egymáshoz, "bejövünk egymásnak", de nem vagyunk épp egymás ideáljai.

És lassan 3 éve leszünk együtt teljes boldogságban :)

2013. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az exemnek barna haja volt- mar amennyi volt, elegge kopaszodott- , nalam csak par centivel magasabb, kicsit dagi.


Ehhez kepest nekem a szoke , kek szemu, magas, izmos pasik tetszenek.

De ot szerettem!

2013. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs párom, de jártam olyannal, aki nem tetszett külsőre, de olyannal is, akit tökéletesnek tartottam.


Számít azért a vonzalom is elég sokat, soha többé nem jöbök össze olyannal, aki nem tetszik.

2013. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a szerelem rájátszik a dologra. emlékszem, mennyire odavoltam a volt barátom testéért, mennyire tetszett az arca, de most már semmi olyat nem látok benne...
2013. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a hosszabb hajú, barna szemű, magas pasik tetszenek, és egyáltalán nem jön be a kék szem

viszont a barátom rövid hajú, kék szemű és alig magasabb, mint én

neki pedig a barna szemű, fekete hajú, magas nők tetszenek, de én szőke vagyok, kék szemű és alacsony .. :)

ennek ellenére természetesen vonzódunk egymáshoz :)

2013. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék olyan emberrel aki nem az esetem külsőleg!
2013. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Külsőre nem igazán az esetem, de vonzódom hozzá szexuálisan, a személyisége pedig ideális a számomra :) Nagyon-nagyon szeretem, így nálam másodlagos lett az, hogy a külseje nem olyan, mint amilyenről álmodoztam. A szépség úgyis elmúlik egyszer, az alapvető értékei viszont valószínűtlen, hogy megváltoznának.
2013. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!