Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az ilyen fajta beszólo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen fajta beszólogstásokhoz hogy álltok?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy valamelyik ismerősömmel mászkálunk valahol, és ha elmegy mellettünk egy csinos lány, mindig meg szoktam elmlíteni a haveromnak, hogy milyen gyönyörű ez a lány. vagy h. tök szép kék/barna/zöld szemei vannak. vagy h. Csodás haj koronája van.

Meg általába ami megfog a csajon azt mindig dícsérgetni szoktam.

És szokszor meg halják.

Csakhogy olvastam itt gyik-en hogy ti utáljátok, ha beszólogatnak nektek utcán. Én viszont nem akarlak bennetek megsérteni.


2013. máj. 13. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányingerem van az ilyentől és undorral tölt el, amikor idegen faszik az utcán ezt csinálták nekem.
2013. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a haverodnak mondod,az még rendben van szerintem. Én mondjuk állandóan zenét hallgatok,ha egyedül sétálok,úgyhogy meg se hallanám. :D
2013. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy mondod a haverodnak, hogy ne hallja a csaj, akkor oké. De a legtöbben tényleg nem szeretik az utcán az ilyesmit. Bár ez egy fokkal jobb, mint egy "Jó a csöcsöd!" bebüfögése a bunkó munkásoktól... 19/L
2013. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a haverodnak mondod úgy, hogy a lány hallja az elfogadható akkor, ah nem egy ilyen "hú de meghúznám!" beszólás hanem tényleg szépen, hogy "de szép lány volt!" vagy ilyesmi:) Én az ilyennek örülnék. De amikor elmegy mellettem valaki és befütyül annak a nyelvét ki tudnám tépni a pofájából (ezzel szerintem minden lány társam így van:))
2013. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

júj de jó kérdés, pont valamelyik nap gondolkoztam ezen, hogy mennyire rossz mikor beszólnak meg ilyesmi szóval ebben egyetértek az előttem szólókkal, viszont az kifejezetten tetszene ha valaki úgy szólna oda, hogy:

"ne haragudj v bocsi de muszáj megjegyeznem hogy mennyire szép a hajad vagy x,y-od"

ha így mondaná valaki akkor az nagyon jól esne :)

2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem ez egyszer megtörtént! 2 srác mellett elfutottam és az egyik megjegyezte a haverjának, hogy milyen szép voltam és tök jó, hogy futottam... És azért is esett olyan baromira jól, mert már éppen majdnem kiköpni készültem a tüdőmet, ez adott energiát egész nyáron a sportoláshoz.

Tehát tényleg, ez tök jól eső érzés amikor egymás közt beszélik meg, gyönyörű kerek magyar mondatokban.


Viszont minden mást undorítónak tartok. NE szóljon hozzám senki az utcán, mert apró darabokra tépem. Főleg ez a "höö JÓ A CSÖCSÖD höö höö" határozottan el megy még az élettől is a kedvem..

2013. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom meg oszlanak a vélemények errő. Pedig azt hittem tetszik a lányoknak, ha meg dícsérjük őket. mindegy, megpróbálok le szokni róla.
2013. máj. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!