Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak az egyenes haj jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak az egyenes haj jön be?

Figyelt kérdés
Minden csaj vasalja a haját. Innen feltételezem, hogy a hjullámos, göndör kevésbé tetszik nekik.

2013. máj. 13. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Maximum csak ők hiszik azt, hogy így jobban tetszik a pasiknak, vagy egyszerűen számukra az egyenes haj a szép. Nekem kb. a nyakam közepéig érő és enyhén hullámos barna hajam van, ami sokak szerint lehet csúnya, de nekem így tetszik; bár én is örülnék neki sokszor, ha egyenes lenni, de nem akarom tönkretenni vasalgatással. Azt is hányszor hallom, hogy egy nő csak hosszú hajjal lehet szép, de ha neked tetszik a hajad, akkor pont tegyél rá, más mit gondol róla :D
2013. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem természetes göndör a hajam, és imádják a pasik. Kerek arcformám van, barna szemem, és hatalmas szempilláim. Nekem ez áll jól. Egyszer vasaltam ki pusztán kíváncsiságból, de rögtön meg is mostam. Szerintem unalmas.
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kinek mi jön be, de én jobban szeretem az egyenes hajú lányokat. Esetleg 1-2 nagyobb hullám jól állhat, de a göndör hát én nem emlékszek olyan göndör hajú csajra aki nagyon tetszett volna.
2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az enyhén hullámos tetszik leginkább, de mindenkinek más áll jól...
2013. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!