Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Alig ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Alig ismerem mégis szeretem .

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit alig ismerek mégis szerelmes vagyok belé . Tudom hogy ez nem csak egy buta tini fellángolás amit érzek, mert mikor látom vagy rágondolok egy elmondhatatlan " érzés " fog el . A korkülömbség még nem is lenne baj, mert egyszerüen engem tényleg nem érdekelnek a szerelemben az ilyen lényegtelen dolgok ( és amugyis csak pár évvel nagyobb ), de az a nagy probléma, hogy barátnője is van . Megprobáltam már elfelejteni de egyszerüen nem megy, nem tudom elengedni a fiu gondolatát magamtól . Mindent megprobáltam de én nem tudom erre a választ, talán más tudja .
2013. máj. 13. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van barátnője, akkor felejtős
2013. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem is ismered, nem lehetsz szerelmes belé! Maximum vonzódsz hozzá, és az álmaidban kialakított képbe szerettél bele...

Ha pedig barátnője van, ne akard lecsapni a kezéről. Ilyenkor mindig elgondolkodom: ha te ilyen könnyen elcsábítottad a lánytól, nem félsz, hogy majd egy másik lány tőled is ilyen könnyen elveszi a fiút?!

2013. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van barátnője!Hagyd békén!
2013. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Én is szeretlek!
2013. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2/4-nek igaza van. Nem belé vagy szerelmes, hanem abba a személybe, akit elképzeltél az ő arcával...

Próbálj meg keresni valaki mást, gondolj valaki másra.

2013. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!