Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változnom kellene?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok...eddig 2 fiú érdekelt komolyabban, az egyikkel 8 hónapig jártam, nagyon bonyolult volt, nagyon nagy csalódást okozott...utána több mint egy évig nem is érdekeltek a pasik. Aztán megismerkedtem a másik fiúval, ő kezdeményezett...hihetetlenül jó embernek ismertem meg...hasonló belső tulajdonságai vannak, mint nekem...és talán még jobban is érdekelt, mint az első szerelmem, de mégsem kellek neki...a volt barátomnak és neki is a lekoptató szövege az volt, hogy szép vagyok, jó ember vagyok, kedves vagyok, de nem kér belőlem. Bár ő azt is hozzátette, hogy sokszor megégette magát, és jobb ha nem kerül hozzá senki sem közel, és hogy nem akar bántani (érzelmileg), mert ő már letett arról, hogy valaha is lesz egy új kapcsolata...de akkor meg nem értem, hogy miért akart megismerkedni velem...miért hagyta, hogy megismerjem...szóval, ha ostoba, hülye liba lennék, akkor talán észre vennének az emberek? Mert most attól tartok, hogy félnek tőlem a fiúk..
2013. máj. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fél tőled senki csak úgy néz ki idővel ha megismernek találnak benned valami kiábrándítót ami lehet mindenkinek más.
2013. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem félnek. Majd lesz valaki aki úgy fog szeretni ahogyan te őt. ;)
2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen ember vagy? Miért gondolod, hogy félnek tőled a férfiak? Van okuk félni? Van olyan jellemvonásod, amit úgy ítélsz, hogy mások számára idegesítő lehet? Amikor szakítottak, mondtak valamit?
2013. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értelmes embernek tartom magam...lehet velem beszélgetni komoly és komolytalan dolgokról egyaránt...talán azért gondolom úgy, hogy félnek tőlem, mert nem csak egy éjszakára való lány vagyok...annyira nem érzem azt a környezetemben, hogy bárki is komoly kapcsolatot szeretne...tudom, hogy ez a másik fiú szeretne, csak a hülye falaival elszigeteli magát..mert úgy gondolja úgy aztán biztos megvédi magát..

a voltbarátom annyit mondott, hogy majd biztosan találok majd valakit aki szeretni fog...tehát nála átkerültem a barátzónába, akarta is hogy maradjunk barátok egy ideig sikerült is, csak aztán részemről nem volt rendben az, hogy "barátok vagyunk, de azért szexeljünk" szóval vele megszakítottam a kapcsolatot...ez a fiú meg igazából esélyt sem adott, hogy kialakuljon a kapcsolat...kétszer épített le ezzel a szép vagy, jó ember vagy, kedves vagy, de nem akarlak bántani, mert már sokszor megégettem magam dumával...az első ilyen leépítésnél és vettem a lapot, nálam a nem az nem...erre továbbra is kereste a társaságom...most is megkaptam ezt a választ, és mondtam neki, hogy befejeztem, inkább hagyjuk békén egymást...

2013. máj. 14. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nem tudom, mi oka lehet ennek. Talán csak nem illettetek össze. Az pedig miért lenne ijesztő, hogy nem csak egy éjszakára való lány vagy? Lehet, hogy valakinek az, nekem speciel nem. Ha személyesen látnálak, megmondanám, hogy én milyennek látlak, dehát ahogy ez lenni szokott, biztos, hogy az ország két végében lakunk. :)
2013. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!