Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy nézek, miben kéne változnom, és hogyan? Unalmamban teszem fel ezt a kérdést, és NEM, nem suna vagyok. ( - : De képet kapsz azért. : P

Figyelt kérdés

K1-ezek lassan 1 hónapja, vagyis még box alapjai, de k1 lesz a vége... ( - :


Kép #1:


[link]


Kép #2:


[link]


2010. dec. 14. 20:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jah, és írjátok le, hogy hány évesnek tippeltek...: - )
2010. dec. 14. 20:47
 2/31 Funktasztikus ***** válasza:
16 nak tiszta csák noriszos bocsi de nevetnem kellet nem rajtad hanem egyszerüen a beállásodon:D
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Amúgy bocs, a napszemcsis képekért, nem volt kedvem neki állni fotózkodni, hogy csináljak másikat, most ilyenre futotta:$:D
2010. dec. 14. 20:52
 4/31 A kérdező kommentje:
Hmhm, Chuck Norris :D ez tetszik, még kommenteket:)
2010. dec. 14. 20:53
 5/31 Funktasztikus ***** válasza:
de am a séródon változtatsz.. de a szemet nem láttuk fogyni nem mondom hogy fogyj mivel azt fogod tenni:D
2010. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy konditeremben kellene koptatnod a gépeket, mert ahogy elnézem elég kevés rajtad az izom, az pedig elég fontos lehet egy ilyen sportágban. Korod meg kb. 14.
2010. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hogy miben kéne változnod? Ne hordj napszemüveget.

Életkorod...hát...messziről 26, közelebbről meg 10-el kevesebb.

2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Fogyj. kb 15.
2010. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy konditeremben kellene koptatnod a gépeket, mert ahogy elnézem elég kevés rajtad az izom-> igen, jártam előtte kb 2hónapot... Nagyon sokat fejlődtem, és emelett a küzdősport mellett, még szoktunk erősíteni, szoktam karozni is, de 94kilómat felhúzom bicepszből 3x legalább, tolóckodni simán tudok... Mellből(fekvenyomásban) pedig, kb 70-es csúcsból, kezdésnél, 100-as csúcsom lett, kábé. : - )

Egyébként mindenki 14 évesnek néz... : - /

És mivel ezek még nyári képek, így akkor még "védeni" kellett a szemeimet... :P Egyébként zöldes a szemem... ( - :

2010. dec. 14. 21:07
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne fogyj! Pláne 15 kilót ne! Az undorító lenne, már bocs. Izmosodhatsz, ha úgy jobban érzed magad, meg az sokaknak bejön, de szerintem így is jó vagy.
2010. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!