Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagy Barátnő?

Figyelt kérdés
Szinte összejöttem egy fiuval . Mivel folyton rajta járt az eszem , a barátaim összefogtak ellenem a legjobb barátnömmel az élen , hogy őket ez a fius téma nem izgatja mert nekik a pasizás még túl korai , én ezt megértettem és tiszteletben is tartottam de akkor őket mért zavarja annyira , hogy nekem ez eggyáltalán nem korai téma . Végül kibékültünk egymással mert nem jött össze a fiuval a dolog , de még mindig azon jár az eszem hogyha már attol kiközösítettek engem , hogy csak a fiura gondoltam akkor mégis mit csináltak volna ha mégis járnák vele . Vagyis egy jó barát nem annak kéne örülnije ha a legjobb barátjának sikerülne összejönni valakivel , ha tudja hogy úgyis sokat szenved a fiuk miatt ? És mivel most újra bejön valaki ( a bejön az kicsi fogalom mert fülig szerelmes vagyok belé ) , nem tudom hogy most mit tegyek , mert nem akarom elveszíteni a barátaimat , de mégis annyira szeretem a srácot , hogy most az eggyik pillanatról a másikra nem fogok tudni kiszeretni belöle .
2013. máj. 14. 18:05
 1/1 okoska31 ***** válasza:
100%

valahol kérdezték, hogy nem nőttünk-e már az oviban ki a hasonló viselkedésből..


ezek szerint nem.


egyetértek Veled, a barátok örülnek annak, ha boldog vagy. a BARÁTOK.


Ha Te nem építed le őket teljesen, csak próbálod velük megbeszélni, hogy kevesebbet tudsz velük lógni, mert a fiú is fontos Neked - és ezt nem fogadják el - akkor azok nem igazi barátok.

2013. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!