Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírok mindig és hibáztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírok mindig és hibáztatom magamat, ha valaki olyannal veszek össze aki fontos nekem, miközben nem is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Minden vitánál a párommal mikor nem is az én hibám, elkezdem magamat okolni, és sírni (20/L)

2013. máj. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
édes lehetsz :$:)
2013. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl lelkiismeretes vagy szerintem.. én is ilyen vagyok, csak fiatalabb kiadásban és nincs barátom :|
2013. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár évben rengeteg barátnak hitt embert vesztettem el, aminek nem tudom a miértjeit. Sokszor volt ígérgetés a találkozásra, aztán persze mindig minden fontosabb volt, mint én.


Először én is sírtam dühömben, meg mert rossz érzés volt, mára azonban valamennyire változott. Nem foglalkozok ezekkel az emberekkel, nem fogom magamat hibáztatni azért, mert ők már nem igénylik a barátságom. Be tudom látni, ha hibázok, de nem fogok folyton mea culpázni, pláne, ha nincs rá okom.


Nem baj, ha haragszol a párodra. Mitől félsz? Hogyha őt okolod mérges lesz? Vagy elhagy, ha szembe szállsz vele? Valami oka biztosan van annak, hogy átmész önhibáztatásba. Ezt az okot kellene megkeresni.

2013. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem is tudom...Félek persze attól is, hogy elhagyna, de megszoktam neki mondani, hogy mikor tudom hogy én voltam a hibás, akkor be is vallom, de mikor tudom hogy nem követtem el semmi olyat amiért haragudnia kéne rám, mondom mondom, hogy de tudom hogy nem követtem el semmit, Ő akkor is mondja a magáét, hogy ezt én szúrtam el, hogy az én hibám . Mikor tudom jól hogy nem hibáztam, csak ő bolhából is elefántot csinál. Vagy már azon is sírok, ha apa annyit vág a fejemhez, hogy milyen kis hülye voltam, hogy nem hallgattam rá ebben-abban..
2013. máj. 14. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Lelkisebb vagy mint az átlag :)
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!