Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam? Én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Én vagyok a hibás? Fontos!

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szeretek egy fiút,és már csókolóztunk,és tegnap megkérdeztem a discoban,hogy neki jelentett is vmit,vagy csak adta. Azt mondta hogy csak adta,és hogy nekem jelentett e vmit? Szeretnék e tőle vmit? Már kb. egy órája csak sírok,mert nem tudom elfelejteni,félek hogy ezzel elrontottam a még csak pár hónapos barátságunk. Meg hogy majd írjak rá,és megbeszéljük msnen,mert neki mennie kell.

Elrontottam az amúgy is "gyenge" barátságunkat?

Félek hogy kerülni fog,vagy vmi. =//

16L / a srác 19


2011. máj. 21. 08:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és miután beszéltünk,azonnal lelépett.. mert én még beszéltem a haverommal,aki szét akarta szedni,és olyan ideg volt benne,hogy szerintem a gyerek ott halt volna meg. De hát jóhogy nem engedtem. Meg beszélni akart vele,hogy mégis hogy képzeli ezt,hogy lekap,utána meg nem ír,meg semmi,és azt várja hogy én keressem,én mennyek oda,én írjak rá,stb..
2011. máj. 21. 08:54
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja de előtte kiment telefonálni,és mikor jött be,én pont akkor mentem ki a haverommal,hogy beszélek vele, erre utána futottam. De áá.. olyan arcot vágott,mint aki a háta közepére se kíván..
2011. máj. 21. 08:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,még azis lemaradt,hogy kb. 3 hónapja smároltunk náluk. És akkor azt mondta hogy tetszem neki,de később mikor beszéltünk msnen,azt hogy neki nem kell most senki,bnőmnek is ezt,de neki úgy,hogy én nem tetszem neki.
2011. máj. 21. 08:57
 4/12 anonim ***** válasza:
húha
2011. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
figyu, ha megmondta, hogy nem kell neki senki, akkor gondolom komolyan így értette. Ettől még nem kell elromolnia a barátságotoknak, viszont akkor barátként kell közeledned felé és minden rendben lesz.
2011. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Busz után pasi/nő után nem érdemes futni! Majd jön másik
2011. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem volt se barátság se semmi, csak egy

"görbe este", a többit meg mind te képzeled bele, mert neked még újdonság a dolog.


Csakhogy a valóság teljesen más! Nyilván a srácnak csak egy nő kell, aki jól mutat az oldalán vagy még meg is lehet dugni, de semmi komolyabb...


Nem érdekled a srácot mint nő.

Vagy mint ember, mert ha érdekelnéd, akkor nem hagyna kétségek között, hanem foglalkozna az érzéseiddel, gondolataiddal vagy legalább érdeklődne felőlük.



Mellesleg discoban 2-3 sör után én is lesmárolok bárkit, még olyan is volt, hogy a haveromat kaptam le...

2011. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De pár hónapja ismerem,2x voltam nála,és a második alkalommal smároltunk!! Nem a discoban!!! És nem most,hanem kb. 3 hónapja. Náluk!
2011. máj. 21. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, néhány hónap nem olyan sok idő. Valószínűleg neki csak egy csók volt...sajnos van ilyen.
2011. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

ne aggódj, ne sírj egy ilyen srác miatt...nem érdemli meg, még ha szereted is:)

ne alázd meg magad azzal, hogy egy olyan srác után futsz, akinek nem jelentett a csók semmit, és úgy vetted észre, hogy a háta közepére sem kíván...

ha akar vmit, akkor majd keressen ő...nem a te dolgod, ne add le ennyire csajszika:)

persze szereted meg minden, de akkor is...ha látja rajtad, hogy odáig vagy érte, akkor azt gondolja, hogy hú ezzel a lánnyal könnyű lenne a dolog...

ezt ne hagyd, mert egy normális srácnak az tetszik, ha egy lányért meg kell küzdeni, tehát bókólni, udvarolni lehet neki...:)

nagyon fiatal vagy még, tök sok srác lehet még, aki tetszik...de nagyon óvatosan, mert tudod még 14-15 évesen sok fiú nem annyira a tartós kapcsolatra hajt, hanem vmi másra, tudod mire gondolok...nem azt mondom, h nincs rendes srác, de soknak ekkor még csak ilyen kisebb kapcsolataik vannak...

amúgy szerintem nem rontottál el semmit:) ezen nem kell gondolkoznod:) csak tényleg ne mutasd ki ennyire ha szereted is...és próbálj ne ilyen hamar beleszeretni egy srácba:) ne is gondolj most rá...majd ír ha vmit akar, ha nem, akkor meg menjen a francba:D

találsz te tőle különbet is, ezt hidd el nekem:) és tudod mit, ha nem keres, nem érdekled, akkor téged se érdekeljen...keress más társaságot, és majd látja, hogy mással is tudsz lenni...nem kell ő is hozzá:)

persze óvatosan, nézd meg jól, kivel állsz szóba:)

ne sírjál, hanem nevess:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!