Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nem kellenek a normális fiúk?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már próbálkoztam pár lánynál de egyikkel se randiztam, valahogy nem érdekeltem őket.

Szerintem a külsőmmel nincs gond azon kívül h vékony vagyok.

Járok társaságba, szórakozni tehát nem vagyok wow-os kocka.

Nem is cigizek, nem drogozok.


2013. máj. 14. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, a normális fiúkat keressük.
2013. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes... akkor lehet h nem egy helyen lakunk mert felénk nem ezt látom.
2013. máj. 14. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted ha veled nem járt eddig senki az azt jelenti, hogy normális srácokkal nem járnak a lányok?
2013. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sztrecskó ***** válasza:
100%
De igen érdekelnek. De arra gondoltál már, hogy nem tudnak többként tekinteni rád egy barátnál? Van ilyen is! De am nem tudom, hogy mi a gond veled, de próbálkozz más helyeken is..
2013. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt tapasztalom,hogy ha egy csaj odaadó,azt nem becsülik meg,bezzeg a könnyen kapható nőcskék megváltják a világot.
2013. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még barátként se kezelnek.

Nincs lány barátom.

2013. máj. 14. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A nem normálisak se(én).De én még mindig jobb helyzetben vagyok,mert egzotikumnak számítok a hülyeségeimmel.:D
2013. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy 2 lány nemet mondott,még ne állítsd,h nem kellenek a csajoknak a normális fiúk! Attól h normális vagy,leheth nem jöttél be nekik. Ez nem attól függ,h valaki cigizik v sem és kocka vagy sem - persze ez is hozzátartozik. Egyébként ez mind jó jelző amiket mondasz, de néha nem árt egy kis őrültség, egy kis izgalom.:)
2013. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A normális álompasik kellenének nekik. De olyanok meg nem nagyon vannak, mivel ők megtehetik, hogy minden héten másik nővel legyenek.

A normális fiúk nekik nem férfiak, csak farokkal rendelkező egyéb emberfajták.

2013. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!