Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon mondjam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon mondjam el neki, hogy már 5 éve szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2 éve nem találkoztunk, azelőtt minden nap, mert osztálytársak voltunk. Szerintem sejtette, hogy érzek iránta valamit, de mindig letagadtam. Nyáron viszont szeretném felkeresni, és elmondani, hogy még mindig szeretem! Hogyan tegyem? Nem nagyon tudom, hol lakik, csak a suliját tudom, hol van(nagyon messze). De az milyen lenne, ha egyszer csak órák után ott várnám az iskola előtt random? xD Mert azért annyira nem álltunk közel, bár sokszor beszéltünk, de nem tartottuk a kapcsolatot, miután elballagtunk,
2013. máj. 14. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

a suli előtti dolog azért nem jó,mert nem tud rákészülni a csaj.

lehet,hogy pont úgy kapnád el,ahogy neki éppen nem megfelelő.

míg ha randira hívod,akkor lábat,puncit gyantáz,szép ruhát vesz fel,tehát alapból nem lökdösi majd el a kezded,ha a bugyijába nyúlsz.

míg ha odatoppansz a vakvilágból és nem készül rád,akkor szégyellheti a szőrös muffját a borostás lábát és ellökdösi a kezded,amit te visszautasításként fogsz megélni,pedig csak nem akarta leleplezni a felkészületlenségét.

2013. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, csak szeretnél az lenni.
2013. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!