Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a dolog csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dolog csak szerintem 'durva'?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és az osztályomban a fiúk hihetetlenül kanosak.

Paskolgatják a lányok fenekét, simogatják vagy beteszik a lány farzsebébe a kezüket és markolásszák a seggüket.

Miért csinálnak ilyeneket, ha egyébként annyira 'életképtelenek', hogy barátnőt szerezni meg nem tudnak??


2013. máj. 15. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már leírtad a kérdésedre a választ.
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert serdülnek, tombolnak a hormonok. Nem figyeltél oda biológián, mi? :)
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Irigy vagy mert veled nem csinálják?
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. Áhhh... akkor feltételezem, hogy ez teljesen normális, hogy 14 évesen fogdossák egymásnak a seggüket, ugye ?
2013. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A hormonokat értem, de miért nem szereznek inkább egy barátnőt maguknak??


Ilyenre lennék leginkább irigy, értelmes az, hogy r.banckodnak egy sort a lányok...!?

2013. máj. 15. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

14 évesen tök normális. Minden pali ezt csinálja ebben a korban. A hormonok nemrég indultak be, tehát azon kívül, hogy tök kellemes érzés nemileg működni, nekik még új is, tehát akkor még duplán jó.


"Miért csinálnak ilyeneket, ha egyébként annyira 'életképtelenek', hogy barátnőt szerezni meg nem tudnak??"

Jajj, hagy tapasztaljon már a kis 14 éves. :) Nem életképtelenek, csak éretlenek egy kapcsolathoz. Ebben a korban ha van is kapcsolat, az pár hétig szokott tartani.


Nyugi, 10., 11. osztályos korban, amikor már komolyabban gondolják a kapcsolatokat, az osztályban is lenyugszik a helyzet, mindenki a saját kis barátjával, barátnőjével fog törődni, nem az osztállyal. :D


17/L

2013. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy ez hamar elmúlik, mert emiatt kezdem megutálni az osztálytársaimat.

A fiúkat azért, mert ha próbálkoznak nálam is akkor nekem ez olyan érzés, mintha ekkora r.bancnak néznének, hogy velem is lehet ilyet..pedig NEM!

A lányokat meg azért, mert ennyire nincs bennük tartás, hogy minden szünetben másik fiúnak teszik az agyukat.

2013. máj. 15. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
TAigetosz pozitív az összes... Ezt hallják mindenhol. A szomorú az hogy a lányok ezt hagyják.
2013. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A lányoknak mi jó abban, hogy egy kutyának nézik őket és csak akkor foglalkozik vele egy fiú ha kanos és fogdosnivaló kell neki?
2013. máj. 15. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:

6. Vagyok, és köszi a lepontozást. Mondjatok akkor egy olyan általános iskolát, ahol a 6-8.-os fiúk nem ilyenek!


Istenem...


Jó, aláírom, a lányoktól már gáz, hogy hagyják, a mi időnkben elverték az ilyet a tornazsákkal... XD

de 13-14 éves kisfiútól mit vársz? :O Hogy úriember legyen?

2013. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!