Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Über gáz volt a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Über gáz volt a szerelmi vallomásom?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy a baráti társaságommal egy kis kocsmába szoktunk járni hétvégente...

Lecsúszott egy pár rövid...(Nem bírom a töményet!

A lány is ott volt,aki tetszettE és elhatároztam,hogy még az nap megszerzem magamnak...

Fel hívtam a figyelmét azzal,hogy felálltam az asztal tetejére (részegen) és elénekeltem neki a hogyan tudnék élni nélküled....

Végül valahogy leestem az asztalról de sajnos az nem hiszem,hogy tudatára jutott,hogy neki szántam mert konkrétan nem mondtam,hogy kinek szól...

Rendesen aláztam magam...

Soha többet,de arra gondoltam,hogy ha már így történt akkor más lányoknál mondjuk itt a gyakorin bejött volna úgy vicc nélkül?

Másnap munka volt,az volt ám az igazi büntetés:)

22/F


2013. máj. 15. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ha leesel az asztalról, kiröhöglek, és ha szimpi vagy esetleg felsegítelek. Ha mindemellett részeg vagy... szerintem gáz :D
2013. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hanem gőz.
2013. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Részegen még annyira nem :D
2013. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagy arc lehetsz :DDD

Egyébként ha egy kicsit is mosolygott, van még esély! :D

2013. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez jól esett!

Szóval,nem?

:)

2013. máj. 15. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja a piát az ne igyon... :) 23/F
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sztem aranyos, én nevettem volna:)
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hehee, sztem is aranyos volt Tőled:) Kár, hogy nem tutta h Neki szól:/ nem, am nem gáz:))
2013. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem vicces,nem gáz :D
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!