Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha kedves veletek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kedves veletek egy fiú, miért hiszitek rögtön azt, hogy akar is valamit tőletek?

Figyelt kérdés

Jó persze,biztos nem mindenki gondolja így,de már megjártam ezzel kétszer is.

Előszöris,egy évfolyamtársammal(lánnyal) egy táborban voltunk nyáron.Összebarátkoztunk,ezért a nyár hátralévő részében és a köv. tanévben is sokszor kerestem,ráírtam,elhívtam moziba is,mentem vele bulizni.Ő egyre furcsább lett,majd évvégére teljesen eltűnt és a barátnőjével küldött egy üzenetet,miszerint a legutolsó szívtelen r*hadék vagyok akit ismer,és hogy képzelem,hogy egy évig szórakozig vele ésatöbbi.

Dehát egy szóval se udvaroltam neki!Sose tettem utalásokat,nem nyomultam,csakis barátként gondoltam rá.

Másodjára kb. ugyanez történt,csak egy másik lánnyal.Ő szerencsétlennek nevezett,mert szerinte "nem mertem neki bevallani az érzéseimet

."

Honnan vette,hogy érzek valamit?

És most harmadszorra is kezd ugyanez kialakulni..


Nem értem.Túl nyomulós lennék így is? Vagy túl kedves vagyok? Hogyan értessem meg,hogy csak barát akarok lenni,úgy hogy ne értsék félre?

(nem homi vagyok,csak van kiszemeltem)

17/F

Bocs a regényért.


2013. máj. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amit Te nem tartasz nyomulásnak, azt más lányok annak tartják.
2013. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem azt, de azért gyanús.... az én dolgom mindenkivel kedves lenni :D

És hidd el, hogy sajnos a fiúk ugyanúgy félreértik, pedig semmi olyat nem mondok, erre nagyon figyelek


Kezeld őket úgy, mint a fiúhaverokat :) nálunk edzésen ez megy :D nincs nemi megkülönböztetés, a bunyóban mindenki részt vesz :D ott nincsenek is ilyesmi problémák... ennél jobb ötletem nincs, bocsi :/

2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl közel kerültél hozzájuk. Félreértették, azt hitték másképp érzel irántuk, nem vetted észre hogy túlság nyomulsz.
2013. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, teljesen meg tudlak érteni, bár lány vagyok ^^ de ugyanez van csak fordítva...


Én az első rizikósabb pillanatban leszögezem, h nem tetszik nekem, de nagyon jófejnek tartom, és az elég szokott lenni, hogy visszavegyen magából :D

2013. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem csak úgy, egyedül egy fiú nem hív el moziba. Amúgy a fiúk is azt hiszik, hogyha valaki kedves velük, az akar is valamit...
2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem sértő megmondani,hogy "figyu,jól szép vagy,bírlak,de csak haver vagy"?

Vagy valami hasonlót?

2013. máj. 15. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú rámír sokszor, meg elhív moziba, meg ide-oda, akkor már hogy a fenébe ne hinném azt, hogy valami alakul? XD

Ennyire ne légy vak, haverkodni a fiúkkal kell, ha lánnyal teszed ezt, és csak kettesbe mentek, rövid idő alatt sokszor, ne várd, hogy ő is barátként tekintsen rád. Szerintem ez nem normális amit csinálsz, biztos le leszek ezért szólva, de akkor sem az.

2013. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont most tettem fel én is ugyanezt a kérdést, csak pont fordítva. :D
2013. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!