Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetés közben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés közben milyen érintések "megengedettek"?

Figyelt kérdés
Nem taperolásra gondoltam, mielőtt még ezt szóba hozná valaki. Van egy lány, akivel valószínűleg kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, ritkán beszélünk, de amikor találkozunk, sokszor mosolyog rám, aztán lesüti a szemét. Ebből is következik, hogy nem nagyon ismerjük egymást, de szeretnék kicsit közeledni hozzá. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ha mondjuk beszélgetünk, és pl. mellette megyek, akkor belefér-e a válla átölelése (természetesen csak rövid időre), vagy esetleg megfoghatom-e a derekát, picit megsimogathatom-e a hátát, meg ilyenek. Vagy pl. arra gondoltam, hogy mi lenne, ha "véletlenül" hozzáérnék a kezéhez. Még annyit, hogy "első blikkre" kicsit gátlásosabbnak tűnik a lány. Szerintetek amit fentebb felsoroltam, az még belefér? Lányok, titeket mennyire taszítana ez (elsősorban a félénkebb, gátlásosabb leányzók válaszára lennék kíváncsi)? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 15. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden amit fel soroltál bele fér és ha tényleg tetszel neki nagyon fog örülni ha hozzá érsz :)


Egy gátlásos szerény lány vagyok :)

2013. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha valóban gátlásos a lány ezek közül max a véletlen kéz érintés fér bele, illetve mondjuk ha megveregeted a vállát stb...


a visszahuzodó emberek nem szeretik ha behatolnak az intimszférájukba ( Intim szféra: Körülbelül a 60 cm-en belüli távolság, bár ez egyénenként némileg változó. )


én pl kifejezetten nem szeretem ha beállnak ilyen közel, még akkor is ha ismerős az illető... csak a jó barátoktól viselem el, de tőlük se hosszú ideig...


a legjobban ugy figyelheted meg, ha intimszférán belül állsz hozzá közel mondjuk oldalt és úgy beszélgetsz vele... ha hátra lép egy lépést vagy azt veszed észre hogy lassan eltávolodik picit, akkor még nincs kész a fent emlitett testi kontaktusokra

2013. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enis visszafogodtabb vagyok, de ezek nem zavarnanak :) Sok sikert!
2013. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi belefér. Ettől nem leszel tolakodó, és a reakciájából sok mindent leszűrhetsz.
2013. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a közeljövőben remélhetőleg kiderül, hogy is állunk.
2013. máj. 15. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én repesnék a boldogságtól,ha egy olyan fiúról van szó,aki tetszik.:D
2013. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!