Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves, lányok által undormány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, lányok által undormánynak elkönyvelt fiú társaim! Ti is gyakran álmodoztok arról milyen lehet sok lányhaverral körbevéve lenni, milyen lehet érezni, hogy sok lány rajong értetek csak, mert helyes kis páwa kisfiúk vagytok?

Figyelt kérdés
Csak nézem, hogy egyes pénzes páwa srácok milyen szép kiscsajokkal vannak körbevée, még, ha csak barátként is, én is erre vágynék, de mivel sok lány kigúnyolt, már közeledni sem szoktam egy lányhoz sem, én és a lányok két ellenséges faj egymás számára.

2013. máj. 15. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy és hány éves csajokat keresel?

Csak azért kérdem, mert amennyire én tudom, ez a madár-dolog kb. 14-15 évesek között fut (Öcsém 18, ők már csak röhögnek ezen).

Másrészről könyörgöm fejezd már be a nyafogást. Mi vagy te, kislány? Vagy fizetnek ezért? Amennyiben az utóbbi, szólj már, ez menne nekem is.

Harmadrészt meg attól, hogy valakinek vannak lányhaverjai, az még nem azt jelenti, hogy azok a lányok rajonganak értük. Nekem is vannak fiúhaverjaim, de egyikért sem rajongok, max kedvelem őket, plusz abszolút nem tekintek rájuk férfiként.

25N

2013. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha nem számítana ennyire a lányoknak a fiúk külseje???


olvasd csak vissza a kérdésed: "milyen szép kiscsajokkal vannak körbevéve"---->neked is számít a külső, nem? nem érzed az ellentmondást?

2013. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak, míg nekem az is szép, aki sokak számára ronda, addig a lányoknál csak egy kevés, szűk réteg számít helyesnek, szóval a lányok sokkal felszínesebbek.
2013. máj. 17. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!