Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen "pasival"?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akinek az az állandó agymenése, hogy milyen kár hogy nem lát és mindig boldoggá akar tenni, meg nagy nehezen elsírja magát kinyögi hogy szeret engem...

És kb 5 féle variációt vázolok fel hogy hogyan tudna velem találkozni, de neki sehogy se jó. Az se jó ha én megyek. Azt mondja nem jó, ha én megyek mert rettentő szétszórtak a napjai mindenféle vizsgája van ami miat stresszel, fogalma sincs mikor van egy szabad napja.

Mondom neki, akkor gyere ide te, megoldjuk, de ehhez neked is cselekedned kell valamit. Hát azt nem. Akkor inkább sír a szája, hogy én nem értem meg őt, és ő soha sem szabad. Keressen pénzt mondom, de az neki nem fekszik. Állandóan sír a szája, hogy teljesen reménytelen hogy lásson erre megkérdem tőle: "mond csak a szüleidet már megkérdezted eljöhetsz e ide?" Erre az a válasza, hogy a szüleinek semmi köze hozzá.

Azon akadok fenn, hogy siránkozik, beállítja reménytelennek miközben kb nulla erőfeszítést tett az ügy érdekében. Ez a szülős duma meg...


21 éves hímneműről van szó.


2013. máj. 15. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó messziről elkerülni.
2013. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felejtős! Nagyon felejtős!
2013. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem szórakozik valaki veled.Nem az exed nője véletlen? azok szoktak ilyen beteg előadást adni, álpasiruhában:DD
2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólókkal csak arra nincs időm amire nem akarom hogy legyen ha 1 dugás vagy kapcsolat neki nem ér meg 1 találkát akkor b uzi vagy nem vagy számára annyira vonzó hogy megmozduljon érted.
2013. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja, de ő ha előjönnék neki ugyanezzel amit leírtam, akkor a válasz:


"Soha nem fogsz megérteni! Nem értesz meg engem!"


Azt várná, hogy értsem meg az ő kis érzékeny lelkét... Folyton hivogatott, sokat beszélgettünk, mondta ő is nem egyszer hogy szeretne ltni. De mindig én voltam, aki a vágyakozáson kívül mást is képes volt tenni, de ahány kis rést találtam ő abban a pillanatban eltorlaszolta valami hülye kényeskedő dologgal. És tényleg minden ajtót bezárt előttem. Így tényleg reménytelen, igaza van... -_-'

2013. máj. 15. 23:16
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja, meg még!:

Mikor előjöttem azzal, hogy ne csak én cselekedjek, és próbáljon meg lejönni hozzám, akkor arra nekem rontott azzal, hogy márpedig ő már cselekedett és eljött RÉGEBBEN, és totálisan nem értette hogy mit várok el tőle még ezek után. De én mondom, mennék én is hozzá, de az se felel meg neki. Viszont azt ahogy ő mondja "nem várhatom el" hogy ő jöjjön, mert ő már mindent megtett RÉGEBBEN.

Mondtam is neki, hogy egy kapcsolat nem abból áll, hogy végigmész egy akadálypályán és ha legyőztél 6 szintet, akkor beérsz a célba és onnantól már ölbe teheted a kezed...

2013. máj. 15. 23:22
 7/10 A kérdező kommentje:
4es itt másodsorban az időről van szó, elsősorban arról hogy mennyire stresszes a feladatai miatt. "nem akarom, hogy legyenek!" .... emiatt is volt egy órás kiborulása ahelyett, hogy normálisan megbeszéltünk valamit amiből a végén jó sülhetne ki.
2013. máj. 15. 23:25
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, most ezen kicsit felizgattam magam mert az előbb írt nekem, de egyébként már annyira nem is érdekel... valószínűleg az lesz hogy hónapokig nem beszélünk (max ő hív, mert néha szokása) eljön ide a városba, de egy k*rva szót nem fog szólni róla hogy itt van. Vagyis én ezt nézem ki belőle.
2013. máj. 15. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
stresszes ember nincs csak hülye , túl komolyan veszi magát pedig ha szétstresszeli az agyát aztán meghal ugyanúgy megy tovább minden, határidő napló meg 1 laza pipa tuti segítene a dolgon.
2013. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minek várja el hogy megértsd nem vagy holmi lelkisegély szolgálat elég szarul ismerkedik :D (4 eske)
2013. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!