Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan pasival, aki mindenkivel kedves és barátságos és a csajok gyakran ezt félreértik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem félreérteni. Most mégis.. mi a francra gondoltál?
2010. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát pl. hogy vigyázzon a csajokkal egy kicsit jobban. De ő nem hiszi el, h ez félreérthető, mert ő mindenkivel kedves.
2010. máj. 13. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen...

már az utcán is köszönnek neki az eladók....

és gondolkodom a szakításon, mert én lassan feladom

2010. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért akarsz szakítani? ő nem akar rosszat. Az én párom legalábbis sose csalna meg.
2010. máj. 13. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

mert sehol nem tudok vele megjelenni, hogy ne érezzem magam gyertyatartónak vagy ilyesmi

ilyen kedves beszélgetéseknél, valahogy mintha elfelejtené, ,hogy én is ott vagyok, max megsimogat, mint egy pincsit

és csak akkor figyel rám, ha már elindultunk

és nekem nem csak 4 fal között szeretném, ,ha jól érezném magam a saját barátommal

szóval ezért gondolkodom, hogy lecserélem olyanra, aki az eladónak inkább rólam papol, hogy ugye milyen szexi a csajom?

2010. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

csak elfelejtettem írni, hogy pl

az exbarátom egy havercsajnak leadta következőt:

"de jó a felsőd, nem adod kölcsön a bnőmnek?"

szóval ilyen pasik is vannak...

2010. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!