Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok Magyarországon, akik otthoni gazdálkodásban, háztartásban, állatokban, kertben képzelik el életüket szeretett férjük mellett egy életen át?

Figyelt kérdés
Kocsi nélkül, pénz nélkül, társadalombiztosítás és nyugdíj nélkül....Mert ha igen, akkor szívesen barátkoznék olyanokkal!

2013. máj. 16. 08:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
látom nem nagyon értitek miről beszélek, nem baj. van aki érti. a többség úgyis függője marad a rendszernek amiben él. bár azért nem gondoltam, hogy ilyen szintű kioktató válaszok jönnek :-D
2013. máj. 16. 15:35
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

8-as válaszoló vagyok. Látom értelmesen válaszolni nem tudsz egy értelmesen megfogalmazott kérdésre. Nem kioktató volt a válaszom, hanem érdeklődő. Nem értjük, hogy mire gondolsz? Ezért tettem fel ennyi kérdést, mert igen, tényleg fogalmam sincs, hogy mire gondolsz és kíváncsi vagyok. Ellenben te azonnal ítélkező, támadó választ adsz. Ezt a kiszabadulni a rendszer fogságából dolgot meg hagyjuk, jó. Ha te középkori körülmények között szeretnél élni, akkor hajrá. Nekem erre nincs szükségem. És most nem a tv-re, internetre stb-re gondolok, hanem pl. a kultúránk részire, színházban dolgozom (és sokat járok), egyetemet végzek, könyvtárba járok és életem egyik szerves alapja, hogy emberekkel beszélgetek problémákról, egyéb érdekes dolgokról, dolgokról, irodalomról, tudományokról. Nem értem, miért kell azonnal elítélni látatlanban mindenkit, aki éli az életét, ápolja a kultúránkat, részt vesz a társadalmunk működésében stb. És igen, képzeld, nagyon is tudom, hogy mire gondolsz most már, mert képzeld, olvasok és tájékozott vagyok. Menj, vonulj el és vegetáld át az életed teljes szellemi és szociális sivárságban.

Azért a kérdéseimre adhatnál értelmes választ a lepontozáson kívül...

2013. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
én vagyok az ítélkező? :-D rendben.
2013. máj. 17. 08:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdésekre válaszolni, megmagyarázni a dolgot még mindig nem vagy képes.
2013. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szólalj már meg, mert különben hülyének hiszünk! Pontosítsad a kérdésedet a sok válasz alapján.

Most at képzeljük rólad, hogy valamilyen lakatlan szigeten szeretnél élni a feleségeddel, fűszoknyában, vad kecskék társaságában, mint Robinson.

2013. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Válaszolni tényleg nem tud a kérdező...pedig komolyan kíváncsi lettem volna.
2013. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet igy elni, gyakorlatilag nem.

Ugyanis a jelenlegi törv-ek szerint, aki nem fizet tebet, annak kiküldik az Isten hata möge is, hogy fizesse be, utolag evekre visszamenöleg is. (Emiatt kapott több külföldön elö ismerösöm 1-2 eve levelet, es amennyiben nem tudjak bizonyitani X napon belül, hogy külföldön fizetik, utolag 5-10 evre visszamenöleg egy összegben kell befizetni, különben az allam beperli.)

A 8 hsz-t ("Ha megbetegednek, miből fogsz nekik gyógyszert venni? Vagy majd falusi kuruzslókkal gyógyíttatod?") kiegeszitenem azzal, hogy a falusi kuruzslok is kernek penzt, ma semmi sincs ingyen. Regen kevesebb penz forgott, ill. termennyel is kifizethetted, ma nem biztos, h megfelel nekik, mert a kultura, ertekrend megvaltozott. Regen hivtal egy papot, aki levette a rontast ingyen vagy egy Liter borert, ma penzt ker erte a pap is.

Masik kiegeszitesem az iskolaba-ovodaba jarassal kapcsolatos. Nyugat fele megyünk, leutanozzuk mindenben, ez nem kerdes. Es ott ugy van, hogy pl. delelött 8-tol 12-ig ovoda, utana fizetni kell oraszamtol függöen, igy felevre elöre jelezni kell, melyik nap meddig van oviban. 5 percet sem lehet kesni, amikor elhozod ovibol, mert a 3. ilyen keses utan kizarjak az ovibol (1 szobeli es 1 irasbeli figyelmeztetes utan). A gazdalkodas mellett szerinted volt ez a tempo regen? Hogyan fogod ezt megoldani?

Iskolaban muszaj beiratni vallas orara, különben hozd el (a 45 perces tanora idejere), majd vidd vissza - na ezt hogyan oldod meg gazdalkodas mellett, penz (es penzzel fizetett) babyszitter nelkül?

Kocsi nelkül lehet elni, de ha van lehetöseg ra, elerhetö, akkor miert mondjon le rola? Nem szorakozni jarashoz, hanem pl. a gazdalkodashoz is szükseges lehet. Pl. papirok elintezese, de allatok eladasara is kellhet, enelkül napokkal több idöbe tellne. Sztem regen azert nem volt fontos a nyugdij ebben az esetben, mert egy ilyen eletmod mellett, orvosoktol tavol sokkal nagyobb volt a halandosag, a nyugdijt megerni nem volt nagy eselye. Internet nelkül se nagyon lehet ma gazdalkodast vezetni. Ja, regen lehetett, mert akkor nem voltal hatranyban, hiszen masnak sem Volt. Nemreg ment egy sokgyermekes gazdalkodorol egy bejatszas, talan a YouTube-n, akik gazdalkodassal a semmiböl meggazdagodtak. Ha jol megfigyeled a törtenetet, van benne nehany "vakfolt". Pl. hogy Internet, kocsi nelkül hogyan adott el a Magyar vallakozo spanyolba es egy masik külföldi orszagba is bikakat? Sztem ehhez egy internetezö (talan nagyobb gyerekük?) segitsege kellett. Tehat anelkül nem megy sztem.

2013. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bakker! Most nem tudom eldonteni, hogy ilyen gazok a kommentek vagy csak nagyon gondoskodoak vagytok egy kis nyersseggel otvozve?

Ha egy nagyon picit belegondoltok, es a realitas talajan maradtok, akkor siman erezhetitek hogy a kedves kerdezo nem kivonulni akar a vilagbol, s egy barlangban akar elni, hanem csak szimplan a termeszetesseget, tisztessegesebb eletet szeretne elni. Lehet azert latjatok igy mert mar szinte csak ezekben gondolkoztok, aminek o a hianya nelkul meg tudna elni. Itt nem a tb-re gondolok!

Naggyon, de nagyon meglepo es egyben szomoru latni ilyen es ehhez hasonlo kommenteket. Kerdezo!ne add fel ha meg nem talaltad meg az igazit! Biztos vannak ilyen lanyok!!

Amugy meg az 1800-as 1900-as evekben is eltek foldbirtokoskent, nem kell visszamenni 1500-ra. Vagy vmit beneztetek. :s

2016. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elözö, aki "pénz nélkül, társadalombiztosítás és nyugdíj nélkül" akar elni, az nem kivonulni akar a vilagbol???


Jo, akkor egy paraszthazban egy kis faluban - de azt megvenni is penzbe kerül, tovabba pl. a telekadot sem fizetheted termenyben!!! TB nelkül pedig nem lehetseges, lasd 17-es valasz, azaz nem fizetes hianyaban bebörtönzik. Ha onnan kiszabadul, ujra nem fizet, ujra börtön...stb. Nem hiszem, h ehhez talalna partnert... ;) Nyugdij nelkül viszont (sajnos) minden eselye megvan a mai Magyarorszagon. :(

Barmennyire is vonzo a termeszetes elet, gyerekvallalassal nem egybeköthetö felelössegteljesen - a 8-as komment reszletezi, h miert. Az a youtube-s felvetel, ami erröl szol, egyedülallorol szolt, ill. egy ideig tarssal elt, de gyerekek semmikeppen nem vallalhatok igy. lasd 8-as valasz.

Viszont Oroszorszagban volt egy eset, a haboru idejen elmenekült egy csalad es hasonloan, elzartan eltek a haboru utan is sokaig, a 20. szazad vegeig. A so hianya jelentette nekik a legnagyobb problemat, es kesöbb, amikor felfedeztek öket, ugy emlekszem, ezt beszereztek. Akit erdekel, ra lehet keresni. Az ilyen elet arrol szol, h betegsegek eseten nem tudsz penz nelkül orvost keriteni, nem jön sürgössegi esetben sem, tehat korabbi elhalalozassal jar, es ebben az esetben az eletröl magad mondtal le.


10-es, ha tavol a civilizaciotol, akkor mit szamit, hogy Magyarorszagon vagy külföldön? :D

2016. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 H8907 válasza:
Már az is ciki, ha valaki kertet művel, próbál minél jobban berendezkedni önellátásra, nemhogy amit te írsz minden biztosítás nélkül (ami szerintem se megy manapság már). Szóval nem ilyen világ van már, sőt ez egyre csak rosszabb lesz. Vagy megfordul teljesen nem tudom, besokallnak az emberek attól ami megy ma már. De félek hogy egy teljesen élhetetlen világ következik, ahol csak a pénz számít (tehát értd úgy hogy azért azt beláthatjuk hogy a pénzt nem lehet megenni, meginni, illetve beszívni levegőként), minden le lesz betonozva, legyomírtózva, minden ember egy ilyen betontömbben fog élni, ne lásson semerre se, csak pénz legyen.... Tudom hogy szükséges a pénz, mert hát a cserét helyettesíti, meg a szükséges modern kényelmes eszközök egy bizonyos szintig kellenek, de ami megy most ebben a profitorientált fogyasztói társadalomban, annak nincs értelme, meg még tönkre is tesszük a Földet.
2021. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!