Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktatok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok ilyen "trükköket" alkalmazni?

Figyelt kérdés
Facebookon ráirtok egy ismeretlen srára, rövid ideig dumáltok, mutazsz felé érdeklődést. Aztán más nap meg már csak ritka időközönként válaszolsz neki, nem nagyon érdeklődsz, mintha nem igazán érdekelne az illető.

2013. máj. 16. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ebbe mi a trükk? Tajbász egy szokás...
2013. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom azért hogy jobban akarja őket a pasi..
2013. máj. 16. 12:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, ha valakire kíváncsi vagyok, akkor kíváncsi vagyok rá és nem sz-rok a fejére.
2013. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem, mert nem szoktam ismeretlenekre ráírni sem.
2013. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ebben semmi logika főleg mert manapság a fiúk nem harcolnak egy lányért annyira és ha még nem is beszéltünk sokat akkor el sem lehet várni a harcolást szerintem.

A másik pedig, hogy ezzel azt mutatja a fiúnak, hogy nincs kedve beszélgetni mert ez jön le..a normális fiú ilyenkor meg inkább békén hagy vagy esetleg azt gondolja, hogy inkább nem is ír ő sem mert nem örülsz annak, hogy ír és nem érdekled, esélytelen bármi is.

2013. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, a kislányok szoktak,az igazi nők nem trükköznek,mert nincs rá szükségük :)
2013. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt te sem hiszed el.
2013. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minek kel trükközni és túlbonyolítani? Bejön az a valaki? Igen. Akkor meg ismerkedj vele és kész...
2013. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kennedy: elhiszem,mert én is utálom ezeket a baromságokat. fiús családban nőttem fel,elég racionális gondolkodással,ami kizárja nálam a "trükközést". és nem hiszem,hogy én vagyok az egyetlen,aki ilyen
2013. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!