Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akit nem tudok le állitani?

Figyelt kérdés
volt egy srác aki nagyon tetszet ezt be is vallotam neki de ő azt mondta csak barátként tekint rám és itt le is zártuk elöször még picit fájt de aztán meg ismerkeztem az egyik barátnőm barátjának a barátjával és el hivott randira tők jol éreztük magunkat és tulléptem az elözö pasin de mikor ezt meglátta rőktőn azt mondta hogy már szivesen randizna velem de nemet mondtam ezen nagyyon megsértödött és azt mondta hogy az én hibám azota mindenkinek csunyákat mondrolam és féltékenyé akar tenni a csajaival

2013. máj. 16. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele.
2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont vagy vessző? Olyan volt olvasni az írásod, mint egy háborgó latin nő beszédét valami sorozatban. :D

Amúgy ja, ne törődj vele, azt se tudja mit akar.

2013. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!