Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy le akar velem feküdni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már együtt vagyunk 4 hónapja és nem nagyon tudom eldönteni hogy egy lány hogyan jelzi egy fiú számára hogy le akar vele feküdni, vagy többet akar kihozni egy sima kapcsolatból. Kérlek segítsetek és normális válaszokkal..


17/F



2013. máj. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem ismered még,akkor beszéljétek meg.de ha egy este simán rámozdulsz,abból szerintem elég sokat le lehet szűrni,hogy mit enged és mit nem
2013. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne a lánytól várd hogy elkezdje! Mi lenne ha te tennéd meg az első lépést? Például elkezdhetnéd simogatni, csókolgatni... Utána úgyis látod mennyire vevő rá!
2013. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
feszegesd a határokat, akkor majd kiderül
2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy beszélsz vele erről hogy ő akarja már

vagy pedig elkezded és majd kiderül:) L/16

2013. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20:59


az a baj hogy eléggé "félénk" vagyok.. és könnyen zavarba jövök :/ szóval már kicsit ha feljön a szex mint téma már akkor kicsit furcsán érzem magam

2013. máj. 16. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélgess a szexről, hanem csináld!;) Úgyis érzékelni fogod hogy a lány akarja-e vagy sem! Ha esetleg még nem áll rá készen, amit kötve hiszek ha 17 évesek vagytok, akkor majd próbálkozhatsz kicsit később!
2013. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!