Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehel05 kérdése:

Lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy csaj és tőkre bírom,meg minden és úgy mond szerelmes is vagyok belé.! Kb.6-7 hónapja ismerem,ell vagyunk..minden. Már többször fel hozztam neki ezt a témát h. ,,Mi lenne ha több lenne köztünk mint barátság...?" elsőnek azt mondta ,,h. Nem" utána h. ,,már igen" utána egyből rá kérdeztem..és megint nem volt a válasz.!:/ utána hagytam....de pár napja ezelőtt ö is ezen gondolkozot h. ,,h. Mi lenne ha"..stb én rá kérdeztem megint!! És azt mondta h. Adjak neki egy nap gondolkozási időt..adtam! És utána azt mondta h. Csak barátok lehetünk...!:/ kb. Ennyi....na én azt szeretném kérdezni tőletek,h. Szerintetek változhat még a helyzet és lehet több mint barátság...vagy nem...?
2013. máj. 16. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet. pedálozz
2013. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod, hogy a dolgok csak úgy megtörténjenek? Biztosan változna szerintem a javadra.Az, hogy örömből megölelsz valakit, még nem nemierőszak:D
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már régen lépett volna, ha akarna valamit. Szerintem csak nem akarja a szemedbe mondani, hogy "figyeljmár Lehel, tudom, hogy tetszem neked, de te nem tetszel nekem, érted vazze?".
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ő sem tudja h. Mit akar...mert egyszer azt mondja h. Igen...de van amikor azt..hogy nem...szal. Nem értem..!:/
2013. máj. 16. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdekled úgy, de ha nagyon akarod.. legyél vele kedves, érdeklődő vagy nem foglalkozz vele és lehet a hiányod miatt rájön, hogy mégis szeretné :) tudod.. mindig az kell, amit nem kaphatunk meg ;)
2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 Mert arra vágyik, hogy megöleld és lekapd:D
2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*ne foglalkozz
2013. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Layla....igazad van mindíg az kell amit nem kaphatunk meg..!:/ :)
2013. máj. 16. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
ugye..? :D ha nem foglalkozol vele annyit, talán rájön, hogy kellesz neki ;)
2013. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahha..:D am lehet igazad van..:)
2013. máj. 16. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!