Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nocsabasz mindig az marad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nocsabasz mindig az marad? Csak azerterdekelnem, mert kihivas vagyok?

Figyelt kérdés
2 eve megprobalt felszedni egy nocsabasz pasi. Azota jonehany baratnoje volt, de azt vettem eszre, hogyha engem meglat minidg bamul. Amugy abszolut nem vagyok csunya, sot azt a visszajelzest kaptam a pasiktol, hogy jo csaj vagyok.
2013. máj. 16. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
EZ ITT A REKLAM HELYE. oszinten szivbol tojok rad meg a pasira.
2013. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod csúnya nő nincs, csak még nem ivott eleget a srác.

Nem kell senkinek magáról azt mondani, hogy jó csaj, azt majd a srácok eldöntik. És a fiúk mindenkire ráindulnak.

2013. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azota jonehany baratnoje volt,"


Ha jelentenél bármit is a pasi számára egy ujabb skalpnál-nem lett volna neki más nő, mióta megismert, annyira kellettél volna neki, hogy addig mig téged meg nem szerzett volna, senki nem rugott volna labdába nála szexuálisan.

2013. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért bámul meg, mert ezek szerint szép vagy, és megmérné a belső hőmérsékleted a műszerével.
2013. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted majdnem ugyanígy
2013. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!