Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem mer lépni, mert fél, hogy kihasználom?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik,és úgy tűnik,hogy én is neki.Meg mások is mindig mondják,hogy látszik,hogy tetszünk egymásnak,meg miért nem járunk..

Annyit kell tudni,hogy a srác elég jómódi,vámos szülők gyereke,elég nagy luxusban élnek,de a srác szerencsére olyan típus,hogy nem hangoztatja,tehát nem villog,nem mondja,hogy mit kapott éppen.Ezt szeretem benne,hogy nem ad hangot erről.

Én meg hát átlagos lány vagyok.Anyukám könyvelő,ő tart el hármunkat,apukám pedig már nem él,de kapjuk a havi árvaságit..Nem vagyunk se szegények,se gazdagok,de azért szépen éldegélünk.

Szerintetek esélyes,hogy a srác azért nem mer lépni felém,mert azt hiszi,hogy csak a pénzére mennék?Pedig nagyon szeretem..Még csak egy barátnője volt.Pedig elég helyes,meg nem is az a félénk típus.Tudom,hogy hülyeség,de már annyi ideje várok,hogy kezdjen el ő is lépni valamit,hogy már ilyenek fordulnak elő a fejemben..Csak mert hát,ha én például pénzes lennék,akkor tuti jól meggondolnám,hogy mégis kivel jövök össze.

Szóval, ha szerintetek ez lehet az oka,akkor mit tegyek?Mondjam el neki,hogy a pénze érdekel,hanem ő maga?

16/L


2013. máj. 17. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csak mert hát,ha én például pénzes lennék,akkor tuti jól meggondolnám,hogy mégis kivel jövök össze."


na látod ő is meggondolja.nem ütöd a szintet.

2013. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért flörtölget,adja a jeleket?..Semmi értelme. Hülyíteni meg nem hülyítene,attól értelmesebb.
2013. máj. 17. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Alap


Gazdag csávó - nagyon jól kinéző csaj. Ez egy örök páros, ahogy a gazdag csaj - léhűtő, ám jól kinéző izmos rajgyerek.

2013. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel nincs probléma.Mások szerint nagyon jól nézek ki. (nem vagyok egoista,csak elfogadom magam olyannak,amilyen vagyok)
2013. máj. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!