Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen vettétek az első tangátokat? Kivel?

Figyelt kérdés
Tiszta gázul érzem magam, hogy nekem még nincs (minek? nincs barátom), így közel a nagykorúsághoz.
2013. máj. 17. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen vagy 15 nem tudom de anyukámmal :)
2013. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19-20 éves voltam, akkor jöttek be az első darabok, és egyedül.
2013. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Valakinek soha nem is lesz tangája. És mégis megéri a 70-et.

Ne azért szégyelld magad mert nincs meg ma divatos ruhadarabot.


Válasz: én kb. 16 évesen vettem. 2x volt rajtam. És itt be is fejeztem a viszonyom a tangával.

2013. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hogy rákaptatok a témára:)

Csak mert beszélgettem vkivel, és ő mondta,h áh, még 7.-es korában vettek barátnőjével és dugdosta anyukája elől. De most már tizedikes és mindent szabad.

+ tesin mikor átöltözünk kb. csak én vok franciában, már amennyire ugyebár látom, most nem azt mondom, h külön ezt figyelem,de nem csukott szemmel beszélgetek oszt. társaimmal és tiszta gáz. Tesóm se egy nagy csinoskodós,de tangák vannak a polcán (én szobámban van :D). Hiába, selejtes vagyok.

De válaszoljatok még sokan!!!

2013. máj. 17. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:

Neten 9 éves lányka pózol tangába a fiúkájának.


Milyen gyorsan kirepülnek a fészekből! XD

2013. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát én úgy néz ki lassan repülök ki:(
2013. máj. 17. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

ma 19:13

nem tudom te hogy vagy ezzel, de ha az én baártnöm lennél akkor nem is kellne tangát venned mert szeritnem a francia bugyi szexisebb... Abban is fel tudnád korbácsolni a kedvemet ha belejtenél benne. :)


Ez izlések és pofonok kérdése. Mondom nekem a francia jobban bejön, de van oylan fiu ismerösöm aki azért nem jött össze egy lánnyal mert az nem volt hajlando tangát felvenni...

2013. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14-15 évesen, és anyukámmal. Évekig csak tangát hordtam, de olyan 17-18 éves korom körül leszoktam róla. Szerintem nem gáz, hogy neked nincs, már nekem is asszem csak egy van valahol. A francia bugyik szerintem sokkal szebbek, és ezt az összes eddigi barátom megerősítette. :)
2013. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Prof.Shevy: Az ismerősöd biztosan nem csak a személyisége miatt akart összejönni a lánnyal, ha ilyenért dobta:)
2013. máj. 17. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 19:21

nem hogy dobta hanem össze se jött vele... pedig állitom az a lány 15 pontos volt egy 10es skálán. :)

Nálam nem a bugyi az ami meghatározza hogy egy lány mennyire dögös. Aki nekem bejön az szkafanderben is szexi lenne. :D

2013. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!