Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen vettétek az első tangátokat? Kivel?

Figyelt kérdés
Tiszta gázul érzem magam, hogy nekem még nincs (minek? nincs barátom), így közel a nagykorúsághoz.
2013. máj. 17. 19:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nálad ez a próba?

1.randi: szkafanderpróba - üveg mögül nézed,hogy háát, nem lesz holdra szállás :D

2013. máj. 17. 19:33
 12/17 anonim ***** válasza:

neeem...

csak azt akartam kifejteni, hogy az a lány aki számomra szimpatikus, akiben van ami megfogjon engem, azon a lányon bármi lehet, mert akkor is szexisnek fogom tartani. :)

2013. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak te vagy franciában? Pedig az a szebb! :)
2013. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
én kb 10-11 lehettem. Nekem a vesenyruhámhoz kellett mert a rendes bugyi kilógott alóla. Amúgy nem haszálok. 14/L
2013. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
lemaradt utolsó vagyok: de sztem természetes hogy 16-18 alatt nem haszálsz!
2013. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11 évesen. Anyukám szerint megláttam egy a boltban (csipkéset) és "úristen milyen szééép" és könyörögtem h vegyük meg pedig próbált meggyőzni h kényelmetlen, végül megvette és most 19 vagyok és képtelen vagyok másmilyen bugyit felvenni:D
2013. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12 évesen anyummal :) meg sokat vett még nagynéném is utána

azóta tervezgetek is ruhákat és fehérneműket egyaránt :)) és van egy boltom a város központban amit örököltem , papíron nem én irányítom de amúgy gyakorlatilag mindent én rendezgetek :))

18/L

2013. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!