Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Jobban örülnétek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jobban örülnétek nagyobb melleneknek, nagyobb önbizalmat éreznétek?

Figyelt kérdés
Várandós ismerősöm szerint, az ő ''helyzetében'' minden másik nő ki lenne akadva a túlságosan telt keblek miatt.
2013. máj. 17. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az én mellem kerek feszes csak épp kicsi szóval inkább legyen szilikon mint ez ,remélem hamar összegyűlik rá a pénzem.
2013. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pont jó ami most van.
2013. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem kéne nagy. Az olyan... problémás.

Nem lehet tőle sportolni, futni, teniszezni, olyan sportokat végezni, amiben ugrándozás, futás is van, pl. röplabda, mert akkor ugrál, jobban rázkódik, ami állítólag kényelmetlen, de el is tudom képzelni, hogy így van.

Meg olyan asszonyos hatást kelt, nem fiatalos.

2013. máj. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Régen zavart, hogy kicsi a mellem, de rájöttem inkább áldás, mint átok. Nem lóg, nem fáj a hátam, nem zavar sportolás közben sem máskor.
2013. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!