Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy pasiba de ottalszok egy masiknal?

Figyelt kérdés
Szoval... akibe szerelmes vagyok (nagyon!! rengeteget sirtam mar miatta stb:/) o csak szexet akar tolem semmi tobb.. talizgatunk es ennyi megmondta nemakar tobbet de imad velem lenni. eddig nemis kezdtem lassan 1eve mas pasival mindig ra varok remenytelenul.. viszont van egy masik aki regen nagyon tetszett most par honap utan ram irt taliztunk dumaltunk. es mondta aludjak nala.. ti mit tennetek? L
2013. máj. 18. 13:29
1 2
 1/11 Vackorka ***** válasza:

Én azt tenném hogy beleugornék a kútba, gondolom akkor jönnél utánam :D


Magyarul a lényeg ne az érdekeljen mi mit tennénk hanem ezt neked kell eldönteni, itt senki nem az anyád vagy apád.

2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mi a különbség a két srác között? Mindkettő dugni akar!
2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért aludnál nála? Szexelni akarsz?

Ha arra gondolsz, hogy szeretnéd kipróbálni más fiúval (mmint h esetleg őt megszereted, kapcsolat... v vmi) akkor sztem nem egy ottalvással kellene kezdeni. Gondolom ez esetben ő sem a személyiségedet akarja megismerni. Ez már nem gond? :D

2013. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem valami ígéretes. Próbáltál már egyedül érvényesülni?
2013. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem gyakorikérdésekre írnék ki erről kérdést, hanem eldönteném magamtól mit akarok. Én nem aludnék a fiúnál, de felőlem te aludhatsz, mit tudom én neked mi lenne a jó.
2013. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És szted a másik nem csak szexet akar? Látom te sem álltál sorban, mikor az észt osztogatták...
2013. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rendet kellene tenned az életedben! Felesleges bonyolítani, bonyolódik az magától is.
2013. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De tudom h a masodik is szexet akar de akkor talan nemjarna allandoan a fejemben az elso.. ense tudom mitakarok de belebetegszek h semmit nemtehetek mert szeretem o meg nem.ense tudom mitakarok
2013. máj. 18. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
az első is kihasznál, nem esett le még? a másik is ki fog, gondolom az sem fog leesni, utána jön egy harmadik, nem akarsz normális életet élni, ahelyett hogy hülyék irányítanának?
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szexelni akarsz akkor szexelj..... Most mi közünk van hozzá? De előtte gondold meg hogy mennyire fog fájni ne utána rinyálj.
2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!