Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges ha szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha szinte minden percben ragondolok vagy ha vki szerelmes ez normalis? Elni se tudok nelkule?

Figyelt kérdés
Fel eve total szerelmes vagyok egy pasiba.. Baratok vagyunk. Multkor atmentem hozza es filmeztunk viszont osszebujva es ha kicsit hozzamert remegtem kb meg szoritott a gyomrom, szivem nagyon.. csokoloztunk is hat mint a menyorszag:)tobbi h mivolt nemlenyeg. de ahogy eljovok tole azonnal visszamennek hianyzik, neha fognam magam es lecsesznem h vegye eszre szeretem.. reggel felkelek ragondolok, aztan egesznap tenyleg allandoan szinte mindenrol eszembejut vagy visszanezem 5x a beszelgeteseket, mielott elalszok ragondolok, sokszor almodok vele es kezdodik elorol.. bar sokszor vagy 1-2orat sirok hogy szeretem de sose jonne ossze velem:( aztan rabeszelem magam hogy vgulis amig vele vagyok nekemis jo:/ beteges h korulotte forog az eletem?
2013. máj. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
küldd el neki ezt a kérdést. beleestél,mint vak ló a szakadékba,és mivel csókolóztatok is(a leírásodból úgy tűnik,több is volt),gondolom,te is szimpatikus vagy,elvégre nem csókolna meg. ne húzd az időt feleslegesen,lehet,hogy ő hasonlóan érez,csak szintén nem mer lépni. nehogy elhappolja előled valaki :)
2013. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért ne jöhetnétek össze?
2013. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom:)mert megmondta hogy o most nemakar komoly kapcsolatot.. egyszer aztmondta most akkor mivan jarni akarsz? dumaljuk Meg..hat kenyszerbol nemfogok.. majd ha o mndja szivbol
2013. máj. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!