Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni egy ilyen pasira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni egy ilyen pasira?

Figyelt kérdés
A válása után eldöntötte, hogy egyelőre nem akar tartós kapcsolatot senkivel, de érzem, hogy bizonytalan. Tudja, hogy szerelmes vagyok belé... Mit tegyek? Nem akarok mással lenni...
2013. máj. 18. 14:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
5 éve vált el.
2013. máj. 18. 15:44
 12/16 anonim ***** válasza:

5 éve vált el, és nem akar "egyelőre" tartós kapcsolatot. Akkor ennek a pasinak egy szimpla időtöltés, unaloműzés vagy, semmi több.


Ennek a pasinak te sosem leszel senki jelentős az életébe.

2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy férfi 5 év után, ha megtalálta azt a nőt aki jelent valamit, az nem igy viselkedik.
2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

5 év az húzós. Annyi idő alatt ki kellett, hogy heverje a szakítást. Ha nem, akkor te sosem tudsz majd labdába rúgni, mert mindig az előző kapcsolata árnyékába maradsz.


1-3 év még teljesen normális, főleg, ha nagyon szerette. De ha nem tud 5 év után sem túllépni a saját sérelmein akkor az halott ügy.


Ennek tükrében nekem is az a véleményem, hogy felesleges rá várni. Ha veled is lesz, ő soha nem lesz igazi társad.

2013. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne várj rá,mert könnyen meglehet,hogy csalódni fogsz
2013. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5 év???? OMG. Fuss-fuss menekülj!


Komolyan beszélek. 5 év után egy válással takarózni, az nagyon gáz duma. Tudja, hogy szerelmes vagy belé, ha nem értelmi sérült, akkor fel is fogja, hogy mit jelent ez. Bizonytalan, persze hogy az, mert ha pacekba megmondaná, hogy valójában mi a helyzet, elhajtanád, de minimum összetörnél, és azt neki nem lenne jó látni.

Basszus, amikor a kérdést olvastam azt hittem, hogy nemrégen vált el, és csúnyán megégette magát, de évek teltek el könyörgöm. De dumának jó, hiszen te is bevetted.:/

2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!