Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Claudia075 kérdése:

Hogyan tudtok megbocsátani egy elfeledhetetlen, kitörölhetetlen, megbocsáthatatlan (lelki, mentális) bűnt, amit ellenetek elkövettek? Ráadásul az, aki nagyon közel áll hozzátok?!

Figyelt kérdés

Szeretnék 2013-ban új lappal indulni, és mindent feldolgozni, kiadni magamból, túllépni rajta, de van, ami nem megy!!! Nem lehet megbeszélni az illetővel, mert nem érti, hárít, támad, kiröhög.

Kérek mindenkit, hogy "keresztény" vonalat SEMMIKÉPPEN NE hozzátok be a válaszokban, köszönöm!!!


2012. dec. 26. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam így újra kezdeni, utána még 4-5 hónapig tartott mert mindig emlékeztem arra mit tett régen. És egyszer csak kiszerettem belőle, mert ez megölte az iránta érzett szerelmemet.
2012. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én túllépek rajta és nem veszem figyelembe az ilyen embereket. Nem törődöm velük, mintha nem is lennének. Ha tud normális lenni akkor váltok vele pár szót.

Én inkább azokkal foglalkozom akik fontosak.

Amúgy gyújts fel olyan dolgokat ami negatív jelentést hordoz számodra. Sokaknak ez jót szokott tenni.

Próbálj pozitívan gondolkozni, ne vedd magadra mások megjegyzéseit.

És nekem az összes "jót akarómnál" bevált hogy nem vettem figyelembe a szurkálódásaikat. Még volt hogy vissza is mosolyogtam. Majd megkérdeztem nyugodt hangon hogy van. Tisztára kibuktak. Le is szálltak a piszkálásomról mivel nem voltam vevő rá.

2012. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint

Van hogyha hidegséggel fordulsz afelé aki közel áll hozzád akkor elgondolkozik miért csinálod ezt vele, s lehet változik is ennek hatására. Mivel a szokásostól eltérő viselkedésed nem tetszik neki, mert nem kezelhet úgy mint régen. És ez zavarni fogja őt, dühíti eleinte majd megnyugszik és elkezd kedvesebben viszonyulni feléd csak hogy végre beszélj vele.

Nekem ezek eddig beváltak - bár személyenként kicsit más módszert kell alkalmazni. És valakinél tovább tarthat mert úgy határoz hogy akkor ő is így viselkedik veled de ha kitartó vagy ő fogja előbb beadni. Mert ő csak mérgében vonult el azt akarta, hogy ez megint dühítsen ezzel, de a te nyugodtságot és hogy nem érdekel az ő közelsége úgy sem hogy elvonult. Kivonzza majd őt megint...

2012. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keresztény vonal nélkül-sehogy. Mehetsz a legnagyobb ezoterikus guruhoz is, kineziológushoz is, semmit nem fog elérni.
2012. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*fogsz
2012. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés is értelmetlen. Megbocsátani a megbocsáthatatlant?

csak tanulj meg együtt élni vele, néhány év múlva is fájni fog. és akkor is bizalmatlan leszel vele kapcsolatban, de tudsz majd nyugodtam beszélni vele, ha összefuttok, és nem gondolsz rá minden nap.

Ismered a mondást: bocsáss meg az ellened vétkezőknek, de jegyezd meg a mocskok nevét!

2012. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rendezni kell a lezáratlan dolgokat.
2012. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A megbocsájtás valahol arról szól, hogy tudomásul veszed a történteket, de szemet hunysz felettük és eltemeted mélyre. Ilyenkor már nem emlegeted fel a másiknak. Ha erre képtelen vagy, akkor nem bocsájtasz meg, nem tartod a kapcsolatot a másikkal és a végén így is-úgy is feledésbe merül, csak ti már külön utakon jártok. Szóval magadban azt kell tisztáznod, hogy képes vagy-e ezt megtenni, ér-e annyit az a másik, a kapcsolatod vele, vagy amit tett, tényleg akkora borzalom, hogy azzal már nem tudsz mit kezdeni.

Én egy megcsaláson és egy szakításon vagyok így túl és úgy érzem, nem tudok vele lenni, mert egyszerűen tönkretette a kapcsolatunkat, nem vette figyelembe az érzéseimet és még így a végén is csak engem hibáztat...

Szóval bármennyire is szeretem, de ennek az embernek nincs helye az életemben.

2012. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8


Abszolút tévedésben vagy.

2012. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves "Abszolút tévedésben vagy." sorok írója. Ezzel a válasszal nem sokat segítettél eligazodni, és még a többiek sem tanulnak belőle, mert semmire nem utalsz konkrétan és semmit nem fejtesz ki. Ha megtennéd... Köszönjük!
2012. dec. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!